• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 347

15781223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budowlana działka widokowa 3276 m² | MEDIA | Zamek | Lokalizacja TOP! 25823277 15781223 Na sprzedaż wyjątkowa działka w pełni budowlana z możliwością zabudowy usługowej – jedna z najlepszych lokalizacji w Ogrodzieńcu, idealna zarówno pod dom, biznes lub inwestycję. - Najważniejsze atuty działki Top lokalizacja – ul. Wojska Polskiego –...

Ogrodzieniec, Wojska Polskiego

489 000 PLN (149 zł/m2)

-
-
3279 m2
-
15807304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Zborowskie 1402 m2 26364099 15807304 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zborowskie, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 20m x 70,2m x 20m x 70mpowierzchnia 1402m2,działka nieogrodzona.numer działki:...

Zborowskie (Śląskie, gm. Ciasna)

119 991 PLN

-
-
1402 m2
-
15860847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185083 15860847 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU WÓJTA GMINY SUSZEC 1. Przedmiotem trzeciego publicznego przetargu ustnego nieograniczonego jest sprzedaż udziału w wysokości ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

270 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4720 m2
-
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15867347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27344030 15867347 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 4791 o powierzchni 228m², zapisaną w księdze wieczystej KA1B000077597. Działka ma nieregularny kształt, teren nieruchomości płaski. Działka posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

37 000 PLN (162 zł/m2)

-
-
228 m2
-
15889842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862432 15889842 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Strzałowej Kombajnistów o powierzchni 386 m² w skład której wchodzi działka nr 69 zapisana w księdze wieczystej KA1K000453497. Bezpośrednie sąsiedztwo ogródków działkowych...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
386 m2
-
15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

10 000 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
224243 m2
-
15863440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248703 15863440 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Bohaterów Monte Cassino o łącznej powierzchni 3546 m², w skład których wchodzą działki nr 504, 1, 522, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Nieruchomość o nieregularnym...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
3546 m2
-
15860851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185076 15860851 WYCIĄG Z OGŁOSZEŃ WÓJTA GMINY SUSZEC o pierwszych publicznych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż działek pod zabudowę mieszkaniową położonych w Rudziczce ...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

97 300 PLN (117 zł/m2)

-
-
831 m2
-
15887766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792672 15887766 Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m², w skład których wchodzą działki 921150, 920146, 922186, 923187, 924188, 925231 zapisane w księgach wieczystych GL1Z000239346, GL1Z000010330, GL...

Zabrze (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

124 190 PLN (10 zł/m2)

-
-
12419 m2
-