• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 178

15839742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26759423 15839742 Zapraszam do odkrycia 4-pokojowego mieszkania , które znajduje się na 4 piętrze kamienicy przy Placu Piłsudskiego 3 w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 94 m² oferuje przestrzeń do aranżacji według twoich potrzeb. 4 pok...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

499 000 PLN (5 309 zł/m2)

4
-
94 m2
1920
15897533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005747 15897533 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNiepowtarzalna oferta w centrum Gliwic bezpośrednio od właściciela- bez prowizjicena zawiera VAT, wystawiam fakturę VAT dlatego kupujący oszczędza też na podatku PCCNa sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe miesz...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

494 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15896630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984448 15896630 Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 (z antresolą, istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola) na Trynku. Mieszkanie po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu, utrzymane w kolorac...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

555 555 PLN (7 407 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15463221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19124489 15463221 *Oferta tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej*Na sprzedaż przedstawiamy Państwu bardzo przytulny i słoneczny dom o powierzchni 180 m2  usytuowany na działce o powierzchni 394 m2  w spokojnej dzielnicy Gliwic.Nieruchomość z nowym tarasem, na którym...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (4 439 zł/m2)

5
-
180 m2
1930
15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w doskonałej lokalizacji w Gliwicach ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 74,59 m2 w kamienicy po term...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

649 000 PLN (8 770 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15882400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27661714 15882400 Żerniki. Ciekawa oferta w dobrej i poszukiwanej lokalizacji. Kształt pozwala na wiele aranżacji projektowych. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Dojazd z dwóch stron. Działka częściowo uzbrojona: woda na działce, gaz i prąd w drodze. Ogrod...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

600 000 PLN

-
-
2230 m2
-
15897105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995009 15897105 Bardzo ładne dwa pokoje na os Sikornik w Gliwicach. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m 2 mieszczące się w cztero piętrowym ocieplonym i odnowionym bloku przy ul. Kormoranów. W skład mieszkania wchodzą: duży, ustawny pok&amp...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

345 000 PLN (8 214 zł/m2)

2
-
42 m2
1970
15860781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27184186 15860781 Wyjątkowy dom w toskańskim stylu z przestronną działką blisko centrum Gliwic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w stylu toskańskim, który idealnie łączy elegancję z funkcjonalnością, na zadbanej działce o p...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 550 000 PLN (7 750 zł/m2)

6
1
200 m2
1991
15860145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27181242 15860145 DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄDZIAŁKA DEWELOPERSKA MPZP 1MWU PEŁNE UZBROJENIEPOWIERZCHNIA 3387 m² GLIWICE TRYNEK DOSKONAŁA LOKALIZACJA INWESTYCYJNANa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Gliwicach, w dzielnicy Tr...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

6 744 000 PLN

-
-
3387 m2
-
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15896514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27981578 15896514 Dom w cenie mieszkania - komfortowy i funkcjonalny dom w Gliwicach Podlesiu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w Gliwicach na Podlesiu, który łączy w sobie komfort i funkcjonalność, oferując przestrzeń i b...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (3 632 zł/m2)

5
-
220 m2
1987