• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 178

15827731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589187 15827731 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,20 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Rolnej w Gliwicach.Do lokalu przynależą:piwnica – 5,64 m²,komórka gospodarcza na zewnątrz – 11,85 m² (idealna na rowery, sprzęt sportowy lub jako doda...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (5 181 zł/m2)

2
1
44.2 m2
1950
15863359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245098 15863359 Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Batalionu Kosynierów w...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

449 000 PLN (7 741 zł/m2)

3
-
58 m2
1982
15873379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516718 15873379 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gliwic – ul. Dąbrowskiego.Cena: 300 000 złOpis nieruchomości:Mieszkanie składa się z:- dwóch ustawnych pokoi ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15807615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26372544 15807615 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych.Mieszkanie ma 52 mkw powierzchni, w stanie do remontu.Budynek w dobrym stanie, klatka schodowa zadbana, winda x2 w bloku.Ogrzewanie m...

Gliwice (Żwirki i wigury) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

2
1
52 m2
1976
15852697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27038361 15852697 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. GÓRNYCH WAŁÓWCena: 940 000 złPowierzchnia: 118 m²Piętro: 3Liczba pokoi: 4Forma sprzedaży: oferta na wyłącznośćNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 118 m², zlokalizowane na 3 piętrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

859 000 PLN (7 280 zł/m2)

4
2
118 m2
1930
15868675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27388675 15868675 Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy gotowy do natychmiastowego użytkowania - 20 km od Gliwic. Wysoki standard, funkcjonalny układ oraz bardzo dobra lokalizacja. Idealny dla firmy lub inwestora szukającego gotowego obiektu.  obiekt produkcy...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

32 000 000 PLN (4 267 zł/m2)

11
-
7500 m2
-
15853756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27058711 15853756 Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak o powierzchni 220 m²użytkowa 190 m2 w Gliw...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 680 000 PLN (7 636 zł/m2)

5
1
220 m2
2009
15870420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428130 15870420 Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wo...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1978
15795182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26090687 15795182 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni ze spiżark...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

890 000 PLN (8 592 zł/m2)

3
1
103.59 m2
1910
15827541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626047 15827541 Do sprzedaży lokal użytkowy (handlowo, biurowo, usługowy ), w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą. Na samym o...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

620 000 PLN (12 157 zł/m2)

11
-
51 m2
2019
15819776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26626045 15819776 Do sprzedaży dochodowy lokal handlowo-użytkowy wynajęty dla sieci Żabka, w Gliwicach przy ul. Karolinki 78 ( osiedle Karolinki ). Osiedle Karolinki wybudowane zostało latach w latach 2018-19 jako przykład nowoczesnej architektury połączonej z naturą....

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 490 000 PLN (13 304 zł/m2)

11
-
112 m2
2019
15793956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26059636 15793956 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Pom...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

549 000 PLN (8 743 zł/m2)

3
1
62.79 m2
1920