• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 178

13832446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 100418 13832446 Do sprzedania obiekt produkcyjno- usługowy położony w Gliwicach z idealnym połączeniem ze wszystkimi ważnymi drogami ( A4, A1, DTŚ). Teren ogrodzony , w znacznej części utwardzony o pow. ok. 7,4 ha z kilkoma halami produkcyjnymi i magazynowymi oraz b...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

37 000 000 PLN (500 zł/m2)

11
-
74000 m2
-
12785671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85645 12785671 Do sprzedania obiekt przemysłowy położony w Gliwicach w sąsiedztwie Katowickiej Strefy Ekonomicznej, w pobliżu autostrady A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej łączącej najważniejsze miasta regionu. Na działce o powierzchni 1 hektara znajduje się ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

7 400 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
5500 m2
-
14346328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 123868 14346328 Do sprzedania zakład przemysłowy w okolicy Gliwic. Na terenie o powierzchni ok. 7 ha znajdują się trzy hale produkcyjno- magazynowe o łącznej powierzchni ok 15.000 m2. Teren wokół hal jest utwardzony i jest jeszcze duży zapas na wybudowanie kolejnych...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

34 000 000 PLN (486 zł/m2)

11
-
70000 m2
-
14777338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 189305 14777338 Do sprzedania grunty inwestycyjne o powierzchni ok 19 ha położone pod Gliwicami bezpośrednio przy drodze krajowej, w bliskiej odległości od wjazdu na autostradę. Teren w planie zagospodarowania przeznaczony jest pod składy, magazyny, przemysł.Pośredn...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

57 000 000 PLN

-
-
190000 m2
-
14852871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3429044 14852871 Do sprzedania teren inwestycyjny, przeznaczony pod składy, magazyny, przemysł, położony przy autostradzie A4 w odległości ok. 20 km od Gliwic.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Ewa Żurowska (licencja nr: 7292) Oferta w...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

105 000 000 PLN

-
-
700000 m2
-
12786264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 85687 12786264 Oferujemy do sprzedaży dużą działkę w centrum Gliwic o powierzchni ok 2 ha. Na działce znajdują się budynki użytkowe ( magazyny, biurowce, hale), jednak przeważająca część terenu jest niezabudowana, w znacznej części jest to teren utwardzony, na któr...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

13 050 700 PLN

-
-
20078 m2
-
12786767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 85703 12786767 Do sprzedania ponad pół hektarowa działka inwestycyjna blisko ścisłego centrum Gliwic, opodal galerii handlowej Forum. Na działce znajdują się wszystkie media ( gaz, prąd, woda, kanalizacja ) i przeznaczona jest pod wszelką działalność handlowo- usłu...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 930 200 PLN

-
-
5478 m2
-
15826467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588869 15826467 Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Na metraż 62,72m2 składają się duży pokój (z ba...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
62.72 m2
1988
15683723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23897167 15683723 Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc 2 niezależne wejścia - możliwoś...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

442 000 PLN (5 973 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15753726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25208811 15753726 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15851742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27018172 15851742 Na sprzedaż lub wynajem - nowoczesny budynek biurowo-usługowy 491 m2, Gliwice. Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy, który dzi ę ki swojej industrialnej, a jednocześnie nowoczesnej a...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 999 000 PLN (6 108 zł/m2)

11
-
491 m2
-
15814715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626053 15814715 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymLokal został podzielony na dwa niezależne mieszkania 2 pokojowe z otw...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

749 000 PLN (9 640 zł/m2)

4
2
77.7 m2
2023