• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 456

15830528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674122 15830528 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na parterze przy ul. Iłłakowiczówny w Katowicach Koszutka. To jedyna taka nieruchomość w tej okolicy!Mieszkanie oferuje ogromny potencjał aranżacyjny i stanowi idealną...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (6 812 zł/m2)

3
-
69 m2
1950
15894151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27931799 15894151 To jest mieszkanie, którego szukasz! MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ! 100% bezczynszowe! Katowice - Brynów - Ptasie osiedle. Topowa lokalizacja wejście pod domem do Parku! Dolina Trzech Stawów w zasięgu ręk...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

685 000 PLN (11 230 zł/m2)

2
-
61 m2
-
15861759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211186 15861759 Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy Brynów. Lokal znajduje się na ostatnim, 7...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
-
63 m2
2020
15849667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26977155 15849667 Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, Katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie . Bażantowo to unikatowe „miasto w mieście&rdqu...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

4
-
170 m2
2007
15893749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918855 15893749 3-pokojowe mieszkanie 86,5 m² Katowice, ul. Wróbli Balkon Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Wr&oacu...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

899 000 PLN (10 453 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15728225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24739844 15728225 Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia.Mieszkanie znajduje się  na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.W skład mieszkania o powierzchni 45,92 m2 wchod...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

379 000 PLN (8 422 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15877834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje do własnej aranżacji 27579515 15877834 Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowiec-Józefowiec). Atuty:- Szybki termin wydania,- Liczne miejsca postojow...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 177 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15892444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898775 15892444 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w KatowicachNieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostę...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
250 m2
1990
15822353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633180 15822353 Lokal handlowousługowy w Katowicach - ścisłe centrum miasta.Lokal został częściowo wyremontowany czeka na nowego właściciela, który go zaaranżuje wg własnych potrzeb.Idealne miejsce na kancelarię, biuro, salon sprzedaży, salon usługowy, lokal gastron...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 649 000 PLN (7 706 zł/m2)

11
-
214 m2
1930
15693462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066257 15693462 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m² zachwyca nie tylko metrażem, ale też klimatem, którego nie da się podrobić. Składa się z trzech dużych, wy...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

769 000 PLN (8 451 zł/m2)

3
-
91 m2
1955
15826944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26782170 15826944 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Centrum ul. Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni 42,26m2 usytuowane jest na ostatnim 5 piętrze. W budynku jest winda, która dojeżdża na 4 piętro. Lokal składa się z: - Przedpok...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

310 000 PLN (7 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-