• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 113

15661545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23484570 15661545 Inwestycyjny potencjał w sercu Zebrzydowic 586 m² możliwości blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem 4-kondygnacyjny budynek o imponującej powierzchni 586,2 m², położony w doskonałej lokalizacji: Zebrzydowice, zaledwi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 500 PLN (852 zł/m2)

12
-
586 m2
1995
14696578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 164066 14696578 Idealna oferta dla inwestora. Gotowa inwestycja z dobrą stopą zwrotu ! Na sprzedaż 3 niezależne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkania PREMIUM z ogródkami, które można wynająć 12 osobom naraz. Wynajmując krótko lub długo terminowo przy minimal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

679 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
1
123 m2
1945
15779145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766751 15779145 Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania!Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom z poddaszem możliwym do własnej adaptacji, wybu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 069 000 PLN (7 636 zł/m2)

4
1
140 m2
2019
15756376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25252314 15756376 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III piętrze zadbanego budynku przy ul. Saint Vallier tuż obok Teatru oraz Plac...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15667508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23603468 15667508 Na sprzedaż wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji blisko centrum, a jednocześnieusytuowane z dala od miastowego zgiełku.. Lokal posiada salon połączony z kuchniądzięki temu  jest jasna ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

381 100 PLN (8 285 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15716142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507350 15716142 Wyjątkowy, ekonomiczny dom po kapitalnym remoncie nowoczesny styl, klimat i zero nakładów!Na sprzedaż niepowtarzalny dom o powierzchni ok. 120 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Spółdzielczej. To idealna propozycja dla osób ceniących wys...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

815 000 PLN (6 792 zł/m2)

5
2
120 m2
1935
15737984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24900616 15737984 Działka budowlana 2057 m² cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m², położona w cichej i zielonej okolicy, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej i doskonałym połączen...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

259 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
2057 m2
-
15680694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23831233 15680694 Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, bliskość terenów zielonych oraz dobrą lokalizację! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,88 m2, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej.Lokal cechuje się wysok...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

429 000 PLN (10 214 zł/m2)

2
1
42 m2
2017
15486503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19635763 15486503 Świetna oferta dla ludzi, którzy szukają ciszy, spokoju i pięknych widoków - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka (19x62) o pow 1075 m2 - w całości BUDOWLANA.Parcela w kształcie prostokąta idealnie nada się na budowę domu w malownicze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

165 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
1075 m2
-
15894954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952992 15894954 KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blis...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (2 830 zł/m2)

8
-
300 m2
-
15894472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27942793 15894472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam projekt deweloperski budowy osiedla 9 obiektów z 90-102 lokalami mieszkalnymi łącznie, zlokalizowanego w centrum Rybnika przy ulicy Rudzkiej w odległości...

Rybnik (Wawok) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 699 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
11201 m2
-
15885394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27728556 15885394 Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m² wysoki standardNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz przemyślanym układem pomieszcz...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

400 000 PLN (7 273 zł/m2)

3
1
55 m2
1980