• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 728

15778054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25740232 15778054 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katowice. Budynek znajduje się pod opieką konserwatora zabytków, dzięki cze...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

350 000 PLN (6 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1982
15844145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26821632 15844145 **2 pokoje 4 piętro do remontu ul. 1 Maja świetna lokalizacja**Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. 1 Maja na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania do włas...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1979
15627850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22791412 15627850 Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchniaNa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul. Beskidzkiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z wielkiej pł...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

389 000 PLN (6 078 zł/m2)

3
-
64 m2
1980
15611697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22434990 15611697 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Chorzowa, przy ul. Joachima Lelewela. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, idealne zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i in...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15676185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23766463 15676185 Na sprzedaż  funkcjonalne mieszkanie  3 pokojowe, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku w Rudzie Śląskiej, w cenionej dzielnicy Halemba osiedle Halemba II. To idealna lokalizacja zarówno dla rodzin, jak i osób szukających mieszkania z ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

238 000 PLN (4 958 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15398893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17661816 15398893 Działka budowlana na sprzedaż od zaraz.Media: prąd, woda, gaz w drodze.Wymiary: szer. 39xdł.82xdł.102xszer.20m.Pięknie położona na Jurze krakowsko-częstochowskiej. Blisko do miasteczka  Żarki 5km, do Myszkowa 12 km, do Częstochowy 30 km. Blisko Złote...

Jaroszów (Śląskie, gm. Żarki)

155 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
1900 m2
-
15807225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Boronów 810m2 woda prąd 26364071 15807225 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Boronów, gmina Boronów, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:regularny kształtwymiary: 21m x 38mnumer działki 6915286powierzchnia 810m2,działka nieogrodzona.działka sprzedaw...

Boronów (Śląskie, gm. Boronów)

119 880 PLN

-
-
810 m2
-
15887094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27777246 15887094 Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 448 m2 położoną w Rogoźniku. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m szerokości i 28 m długości. Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz w drodze obok działki. Działka posiada bezpośredni dos...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

210 000 PLN (469 zł/m2)

-
-
448 m2
-
15883863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680448 15883863 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15883857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680380 15883857 Nowy dom 5 pokoi bliźniak 97 m² bez PCC Bytom STAN DEWELOPERSKI* w budowie Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Bytom przy ul. Cegielnianej, realizowany na podstawie projektu Dom w ginurach (B). Nieruchom...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

749 000 PLN (7 722 zł/m2)

5
-
97 m2
2026
15886675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27764064 15886675 WOJCIECH SZYPUŁA Agent prowadzący 509 737 203Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2Powierzchnia działki 481 m2Cena 999 000 złDom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony w Bielsku-Białej w pobliżu ul. Zapłocie Duże w spokojnej, ziel...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

5
2
161 m2
2005
15887065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27775279 15887065 Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajdujące się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich, składające się z 1 pokoju,kuchni oraz łazienki z WC. Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie wym...

Siemianowice Śląskie (Centrum) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

140 000 PLN (4 242 zł/m2)

1
1
33 m2
1960