• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 727

15840049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764929 15840049 ZAREZERWOWANE!!Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 154 m² idealna dla rodziny ceniącej przes...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 090 000 PLN (6 412 zł/m2)

4
2
170 m2
2020
15829613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633384 15829613 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Będzinie przy ulicy Skalskiego 8 o powierzchni 31,5 m².Przestronny salon z aneksem kuchennym zyskał wyjątkowy charakter dzięki wydzieleniu komfortowej strefy sypialnianej, którą od części dziennej oddzi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

219 000 PLN (6 636 zł/m2)

1
1
33 m2
1975
15730784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784731 15730784 NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA Z WIELOLETNIMI NAJEMCAMI!Sprzedam dom na działce 1000m2 z budynkami zaadaptowanymi na mieszkaniapokoje przeznaczone na wynajem zlokalizowany w Zabrzu blisko KSSE. Całkowita powierzchnia przeznaczona na wynajem to około 440 m...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

12
-
440 m2
1950
15568489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21525991 15568489 Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%!!!!Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji Tarnowskich Gór.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta pozostając usytuowanym w spokojn...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

990 000 PLN (5 928 zł/m2)

5
2
167 m2
2025
15835655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707487 15835655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Zawiercia, w pobliżu centrum miasta o powierzchni 69,3 m², położone na parterze kamienicy. To doskonała propozycja dla osób szukających ustawnego mieszkania w dobrej cenie.Nieruchomość składa...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

325 000 PLN (4 710 zł/m2)

3
1
69 m2
1920
15780075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25796456 15780075 Luksusowy dom z widokiem na panoramę Jury Krakowsko-Częstochowskiej w otulinie obszaru Natura 2000.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Hutki-Kanki, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.To miejsce, w którym ...

Hutki-Kanki (Śląskie, gm. Łazy)

3 790 000 PLN (14 037 zł/m2)

1
-
270 m2
2025
15771469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25584073 15771469 Mieszkanie o powierzchni ponad 55 m², położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Układ funkcjonalny i przestronny idealny dla rodziny, pary lub pod inwestycj...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

299 999 PLN (5 455 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15692106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24037153 15692106 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Sadowie o powierzchni 920 m. Położona w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym sąsiedztwem idealna na budowę wymarzonego, kameralnego domu.Dojazd do działki od ul. Ogrodowej. Media? Woda i prąd na działce...

Sadów (Śląskie, gm. Koszęcin)

230 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
920 m2
-
15639675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23047025 15639675 Działka budowlana w zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej,Na sprzedaż działka budowlana na ul. Jamki w Dąbrowie Górniczej dzielnica Strzemieszyce Wielkie.Działka o powierzchni 1710m2 w miejscowym planie w całości przeznaczona pod zabudowę budowlano-us...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (114 zł/m2)

-
-
1710 m2
-
15812315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26479036 15812315 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i położone na czwartym piętrze 10-cio piętrowego budynku.Niewątpliwym atutem mieszkania ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15776770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25717732 15776770 Na sprzedaż: działka 9053 m² w Kiełkowicach, Jura Krakowsko-CzęstochowskaOferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Kiełkowice. To idealna propozycja dla tych, którzy marzą o...

Kiełkowice (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

460 000 PLN (51 zł/m2)

-
-
9053 m2
-
15651802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23348219 15651802 Zawiercie to miasto o bogatej historii i wielu atrakcjach turystycznych. Położone w malowniczej okolicy, oferuje mieszkańcom i turystom dostęp do pięknych krajobrazów, parków narodowych i zabytków oraz jest brama w kierunku Jury Krakowsko-Częstochows...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

599 000 PLN (115 zł/m2)

-
-
5216 m2
-