• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 725

15620224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22598881 15620224 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w Rogoźniku. Nieruchomość o powierzchni 2162m2 i głównych wymiarach 35m x 80m.Parcela posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Wszystkie media znajdują się w ulicy Kolejowej. Działka objęta...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

430 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
2162 m2
-
15582153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818003 15582153 Komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Rybna Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Parku w Rybnej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki do...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 499 000 PLN (6 246 zł/m2)

5
2
240 m2
2014
15412629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17968459 15412629 Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie wiele zalet - doskonałą lokalizację, pełne uzbrojenie terenu oraz dodatkowe udogodnienia w postaci garażu.To rzadka okazja, aby stać się właścicielem nieruchomości w centrum miasta z tak wielkim potencjałem. Zachęcam...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

350 000 PLN (451 zł/m2)

-
-
776 m2
-
14899863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4274211 14899863 Atrakcyjny teren inwestycyjny przy ruchliwej trasie DK-1 między Częstochową a Katowicami Atrakcyjna działka 30 000 m2 położona bezpośrednio przy ruchliwej trasie DK1 między Katowicami, a Częstochową.Działka znajduje się w miejscowości Rzeniszów, gm K...

Rzeniszów (Śląskie, gm. Koziegłowy)

1 990 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
30000 m2
-
15886542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27761951 15886542 Kontakt telefoniczny: 509988902GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA, AL. J. PIŁSUDSKIEGONieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w Dąbrowie Górniczej przy al. Józefa Piłsudskiego, w rejonie intensywnie rozwijającej się zabudo...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 800 000 PLN

-
-
2477 m2
-
15886533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27761182 15886533 Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Istebna, w sercu Beskidów . Działka o lekkim nachyleniu, co zapewnia piękne, otwarte widoki na okoliczne tereny. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy ...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

550 000 PLN

-
-
2400 m2
-
15859157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27164652 15859157 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji)Mieszkanie do remontu na parterze budynku z bardzo łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych. Powierzchnia mieszkalna to 60m2, na które składają się kuchnia ze spiżarnią, p...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (4 035 zł/m2)

3
-
57 m2
1980
15857744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133091 15857744 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSPRZEDAŻ PRYWATNA (bez prowizji)Na sprzedaż mieszkanie 33 m² w Rudzie Śląskiej przy ul. Jarzębinowej 1. Mieszkanie jest do remontu i własnej aranżacji. Obecnie jest to 1 pokój z widną kuchnią ale układ mie...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

169 000 PLN (5 121 zł/m2)

2
-
33 m2
1976
15886473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758097 15886473 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie po remoncie w centrum Bytomia przy ul.Rostka,w 3-piętrowej kamienicy -wyremontowany dach,klatka schodowa oraz piwnice-na 2-piętrze,okna PCV na wschód i na zachód,instalacje wód-kan,gaz wymieni...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

489 000 PLN (4 486 zł/m2)

3
-
109 m2
1913
15819408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na sprzedaż Lubliniec, Projekt budowlany 26616340 15819408 Działka budowlana na sprzedaż w Lublińcu - 1938 m² z projektem i mediamiSzukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wyjątkową nieruchomość gruntową na sprzedaż, położoną w sercu powiatu lublinieck...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

460 000 PLN

-
-
1938 m2
-
15886417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757042 15886417 Działka budowlana, Gródków gmina Psary, ul. Kolejowa Zwycięstwa. Bez podatku PCC !!! Bez prowizji !!! Lokalizacja to doskonały wybór na budowę domu ze względu na: bardzo dobrą komunikację z aglomeracją i lotniskiem, kameralne, zielone o...

Gródków (Śląskie, gm. Psary)

160 000 PLN

-
-
827 m2
-
15814649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601816 15814649 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaracza na os. O.Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja przepiękny widok doskonała komunikacja z centrumRozkład mieszkania: duży pokój 20,60 m2 pokój 11,45 m2 kuchnia 6,75 m2 ł...

Tychy (Osiedle o) (Śląskie, gm. Tychy)

355 000 PLN (7 396 zł/m2)

2
1
48 m2
1977