• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15893755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27919327 15893755 Sprzedam dom , stan idealny , do zamieszkania , działka pod lasem , dzielnica Poniwiec , działka widokowa , w ustronnym miejscu , a jednocześnie blisko centrum , w sąsiedztwie tereny narciarskie , spacerowe .Dom zbudowany z najlepszych materiałów , ...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

1 490 000 PLN (9 313 zł/m2)

4
-
160 m2
2008
15850551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998585 15850551 Nowoczesny, komfortowy dom u podnóża punktu przyrodniczo krajobrazowego ‘’WZGÓRZE KAMIONKA’’ z malowniczym, unikatowym widokiem z ogrodu i tarasu na Katowice - Ochojec, Podlesie, Bażan...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 990 000 PLN (8 844 zł/m2)

5
-
225 m2
2009
15850552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26998586 15850552 Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce w sercu Szczyrku - idealna pod dom całoroczny, inwestycję lub agroturystykę ul. Leśna 20 Na sprzedaż prezentuję unikatową nieruchomość położoną w malowniczej części Szczyrku - przy ul. Leśnej 20, w otocze...

Szczyrk (Centrum) (Śląskie, gm. Szczyrk)

999 000 PLN (5 982 zł/m2)

6
-
167 m2
1950
15849667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26977155 15849667 Prestiżowa lokalizacja - Bażantowo, Katowice Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony , położony w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Katowice - Bażantowie . Bażantowo to unikatowe „miasto w mieście&rdqu...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (7 353 zł/m2)

4
-
170 m2
2007
15657998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23434347 15657998 Klimatyczny, jasny, pełen słońca dom, który spełni oczekiwania nowych domowników. To idealne miejsce dla rodziny, która pragnie cieszyć się harmonią natury.Posiada funkcjonalny układ, który zapewnia zarówno prywatność i przestrzeń dla każdego domowni...

Jaworzno (Osiedle stałe) (Śląskie, gm. Jaworzno)

995 000 PLN (5 103 zł/m2)

7
2
195 m2
2002
15867817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352303 15867817 Ogrodzona działka 2245 m² na sprzedaż ul. Młyńska, Mikołów Na sprzedaż: Nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowaneg...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

2 490 000 PLN (3 483 zł/m2)

11
-
715 m2
1950
15772246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25605790 15772246 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum miasta, przy płycie Rynku, pośród zwarte...

Żywiec, Rynek

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

-
1
471 m2
1888
15630620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22850491 15630620 Przedstawiam ofertę sprzedaży niezwykłego domu położonego na działce mierzącej 1277 m2 w dzielnicy Kończyce, w Zabrzu. Dom ten to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jego objętość to aż 1023 m2, natomiast jego powierzchnia użytkowa wynosi około 25...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

549 000 PLN (1 430 zł/m2)

8
2
384 m2
1906
15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010
15872880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27504032 15872880 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż rezydencja z prywatnym SPA oraz domkiem gościnnym, w górskiej części Wisła – os. Tokarnia o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, na działce 3049 m² w otoczeniu lasów, gór i strumienia. Ni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 100 000 PLN (6 838 zł/m2)

7
2
307.1 m2
1992
15866589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27321156 15866589 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 360 m², położony na działce o powierzchni 1991 m² w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju. Część mieszkalna budynku ma ok. 240–260 m², a ...

Jastrzębie-Zdrój (Moszczenica) (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 550 000 PLN (4 306 zł/m2)

8
1
360 m2
1980
15877028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562081 15877028 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika – Zebrzydowicach, przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Nieruchomość idealna dla ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 695 000 PLN (6 753 zł/m2)

5
2
251 m2
2008