• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15882575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671605 15882575 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15887582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787403 15887582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej ZąbkowicePowierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony,Parter domu to dwa pokoje z kuchnią i ł...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

839 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
145 m2
1961
15894954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952992 15894954 KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blis...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (2 830 zł/m2)

8
-
300 m2
-
15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15527300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20534409 15527300 Dzień dobry, Oferuje na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny o powierzchni ok. 280 mkw (90+190) na chwile obecna do własnej aranżacji położony w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki, przy ul.Michała Wolskiego. Technologia budowy tradycyjna, murowan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

650 000 PLN (2 321 zł/m2)

1
-
280 m2
1950
15526592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20518478 15526592 Parterowy dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy Zabrza – idealny dla rodziny!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 100 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 950 m². Dom jest podpiwniczony, z czterospadowym dache...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

5
1
100 m2
1960
15878939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602829 15878939 Nietypowy dom z wysokim parterem 3,5 m duża działka 787 m², ogromny potencjał!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. To propozycja dla klientów ceniących przestrzeń, charakter i moż...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

600 000 PLN (4 444 zł/m2)

3
-
135 m2
2012
15878940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602830 15878940 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na przedostatniej działce o powierzchni 315 stanowi doskonałą pro...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15893768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27920488 15893768 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu gór , idealna dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku . Złatna  gmina Ujsoły  to doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój , z dala od miejskiego zgiełku . A jednocześnie lokaliz...

Złatna (Śląskie, gm. Ujsoły)

580 000 PLN (3 240 zł/m2)

3
2
179 m2
2015
15677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Dwurodzinny w Okradzionowie 23790713 15677451 NA SPRZEDAŻ DOM DWURODZINNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ (OKRADZIONÓW)Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 270 m², położony w zielonej i spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej ...

Dąbrowa Górnicza (Okradzionów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

990 000 PLN (3 667 zł/m2)

6
2
270 m2
1970
15881514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27635955 15881514 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA !Szukasz wyjątkowego, przestronnego domu, wykonanego z wysokiej jakości materiałów, gotowego do wprowadzenia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Si...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

1 490 000 PLN (10 136 zł/m2)

4
2
147 m2
2016
15894592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944654 15894592 Na sprzedaż nowo wybudowany dom w stanie surowym otwartym - idealny moment, by wykończyć go dokładnie tak, jak chcesz! Kluczowe informacje: Powierzchnia domu: ok. 93,60 m² - funkcjonalnie i przytulnie Powierzchnia działki: ok. 945 m...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

540 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
-
93 m2
2026