• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15867029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27333204 15867029 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w Czarkowie – w spokojnej, kameralnej lokalizacji pod Pszczyną. To propozycja dla osób, które chcą wykończyć dom według własne...

Czarków (Śląskie, gm. Pszczyna)

640 000 PLN (3 639 zł/m2)

4
2
175.89 m2
2025
15880786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27615321 15880786 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2268 m². Budynek z lat 60., w dobrym stanie tech...

Turza Śląska (Śląskie, gm. Gorzyce)

430 000 PLN (2 756 zł/m2)

6
2
156 m2
1960
15869176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27403014 15869176 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Czerwionce-Leszczynach (obręb Leszczyny), przy ul. Polnej. Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej zapewnia komfort codzienn...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

1 290 000 PLN (5 187 zł/m2)

6
2
248.7 m2
2025
15860133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181423 15860133 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w Czarkowie – w spokojnej, kameralnej lokalizacji pod Pszczyną. To propozycja dla osób, które chcą wykończyć dom według włas...

Czarków (Śląskie, gm. Pszczyna)

769 000 PLN (5 566 zł/m2)

4
2
138.16 m2
2025
15807335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Leśna miejscowość Kamińsko 26364054 15807335 Biuro Nieruchomości BMC prezentuje dom na dużej działce, położony w spokojnej, malowniczej miejscowości Kamińsko, w gminie Przystajń, powiat kłobucki, województwo śląskie. Nieruchomość znajduje się w parku krajobrazowym nad Górną Liswartą, co gwarant...

Kamińsko (Śląskie, gm. Przystajń)

370 000 PLN (2 033 zł/m2)

5
1
182 m2
1965
15807303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do remontu Cieszowa 26364093 15807303 Na sprzedaż dom parterowy w Cieszowej - powiat lublinieckiBiuro Nieruchomości BMC prezentuje ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 56m² (powierzchnia całkowita ok. 85m²), położonego na działce o powierzchni 1180 m² w miejs...

Cieszowa (Śląskie, gm. Koszęcin)

250 000 PLN (2 941 zł/m2)

2
-
85 m2
1945
15807266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do remontu Chwostek 26364098 15807266 Klimatyczny dom z czerwonej cegły w malowniczym Chwostku - idealna przestrzeń do stworzenia swojego miejsca na ziemi!Biuro Nieruchomości BMC prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Chwostek, w gminie...

Chwostek (Śląskie, gm. Herby)

225 000 PLN (1 940 zł/m2)

3
-
116 m2
1920
15807288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duzy Dom na działce 21a Leśna okolica 26363972 15807288 Biuro Nieruchomości BMC prezentuje dom na dużej działce, położony w spokojnej, malowniczej miejscowości Kamińsko, w gminie Przystajń, powiat kłobucki, województwo śląskie. Nieruchomość znajduje się w parku krajobrazowym nad Górną Liswartą, co gwarant...

Kamińsko (Śląskie, gm. Przystajń)

299 000 PLN (1 643 zł/m2)

5
1
182 m2
1965
15893354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908787 15893354 --- OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ --- DOM DWURODZINNY --- SOSNOWIEC POGOŃ --- Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 140m2. usytuowany na działce 341m2. Ogrzewanie piece kaflowe; Ciepła woda bojler elektryczny ; ...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

389 000 PLN (2 779 zł/m2)

4
-
140 m2
1936
15826525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626514 15826525 Nowoczesne bliźniaki z ogrodem w pięknej zielonej okolicy! Bytom Śródmieście KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC i PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny, nowoczesny bliźniak w inwestycji deweloperskiej Bytomiu przy ul. Cegielnianej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

569 000 PLN (6 322 zł/m2)

4
2
90 m2
2026
15893300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906805 15893300 Nowy etap!!! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Malwowej. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji deweloperskiej „...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
2
136 m2
2026
15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025