• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15461163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19078612 15461163 Nowe domy w Czeladzi ! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem. Uwaga! Na osiedlu dostępne są także działki budowlane. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogro...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

669 000 PLN (5 767 zł/m2)

4
2
116 m2
2024
15889572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27853933 15889572 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINieruchomosc sklada sie z dzialki gruntu nr.ewid.599117 o powieszni 845m²Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl...

Pogwizdów (Śląskie, gm. Hażlach)

980 000 PLN (4 083 zł/m2)

5
-
240 m2
1990
15686753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23949970 15686753 Prezentujemy w pełni funkcjonalny, 3-kondygnacyjny budynek podzielony na cztery niezależne mieszkania oraz część usługowo-biurową, idealny pod wynajem. Wszystkie mieszkania są aktualnie wynajęte i generują bardzo wysoki, stały dochód pasywny od pierw...

Wojkowice (Śląskie, gm. Wojkowice)

620 000 PLN (1 771 zł/m2)

10
-
350 m2
1970
15892444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898775 15892444 Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom dwukondygnacyjny w prestiżowej lokalizacji tuż przy Parku Kościuszki w KatowicachNieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Katowic w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dostę...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
250 m2
1990
15852768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27039863 15852768 OFERTA SPRZEDAŻY NOWOCZESNEGO DOMU – RACHOWICE KOŁO GLIWICCena: 1 760 000 złPowierzchnia domu: 153 m²Powierzchnia z garażem: 193 m²Powierzchnia działki: 1023 m²Rok oddania do użytkowania: styczeń 2023 r.Forma sprzedaży: oferta wyłącznie w naszym biur...

Rachowice (Śląskie, gm. Sośnicowice)

1 690 000 PLN (8 756 zł/m2)

4
2
193 m2
2023
15871641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27472923 15871641 Na sprzedaż niezwykły dom położony w malowniczej, górskiej miejscowości Istebna. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej, z dala od miejskiego zgiełku. To idealna propozycja dla osób ceniących pr...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

545 000 PLN (3 633 zł/m2)

6
2
150 m2
2025
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15886602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27762802 15886602 Sprzedam dom jednorodzinny w Zawierciu Blanowicach przy ul. Wyspiańskiego. Dom o powierzchni około 120m2 zbudowany w latach 50-tych XX wieku w technologii tradycyjnej  - do remontu. Dach pokryty blachą, a ściany zewnętrzne domu wyłożone plastikowym s...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

760 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
120 m2
1956
15351219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554629 15351219 Duży dom w zabudowie szeregowej położony w Kozłowej Górze Dom jednorodzinny o nowoczesnej architekturze. Powierzchnia domu zapewniająca komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pozwalający na swobodne aranżowanie wnętr...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

730 000 PLN (5 368 zł/m2)

5
2
136 m2
2023
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935