• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15884028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692049 15884028 Bliźniak z dużym tarasem spokojne życie w Jeleśni (blisko Żywca)Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla małej rodziny szukającej ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrej lokalizacji niedaleko Żywca.Dom oferuje wygod...

Jeleśnia (Śląskie, gm. Jeleśnia)

375 000 PLN (5 597 zł/m2)

3
1
67 m2
1955
15827807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633327 15827807 Dom do własnej aranżacji w spokojnej części Rybnika Golejów, ul. MorwowaNa sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w Rybniku - dzielnicy Golejów, przy cichej i kameralnej ulicy Morwowej. Nieruchomość usytuowana jest z dala od ruchliwej ul. Gl...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

450 000 PLN (3 750 zł/m2)

4
2
120 m2
1984
15648278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23253334 15648278 Na sprzedaż klimatyczny dom w Szczerbicach przy ulicy Radoszowskiej!Budynek przeznaczony jest do własnej aranżacji, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących przestrzeni, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb. Może stanowić ...

Szczerbice (Śląskie, gm. Gaszowice)

185 000 PLN (1 682 zł/m2)

7
1
110 m2
1940
15812294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473556 15812294 Dom do własnej aranżacji na dużej działce - las tuż obok!Na sprzedaż dom do własnej aranżacji położony w Rybniku przy ul. Buhla (Zebrzydowice), w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - blisko lasu, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie z bardzo szybkim ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (4 000 zł/m2)

4
-
80 m2
1940
15701064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24210794 15701064 Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika Północ. To wyjątkowa oferta dla rodzi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

599 000 PLN (4 372 zł/m2)

6
2
137 m2
1996
15884421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701823 15884421 Kompaktowy dom po generalnym remoncie idealna alternatywa dla mieszkania!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 55 m², który łączy funkcjonalność, niskie koszty utrzymania i komfort życia w spokojnej okolicy. To doskonała propozycja d...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

429 000 PLN (7 800 zł/m2)

2
1
55 m2
1990
15889812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27862107 15889812 Do sprzedaży dom jednorodzinny położony na dużej działce o powierzchni 5446m2 położony w dzielnicy Mirów w Częstochowie, przy ul Hektarowej. Na wysokim parterze znajduję się salon, kuchnia, łazienka, oraz dwa pokoje W przyziemiu garaż jednostanowis...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

499 000 PLN (4 990 zł/m2)

3
1
100 m2
1990
15526605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20519500 15526605 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom jedno- wielorodzinny pensjonatOferta bezpośrednio od właściciela – BEZ PROWIZJIDom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250 m2 (dodatkowo taras, balkony, garaż) położony w malowniczej Dolinie Ciszy w Ustron...

Ustroń (Polana) (Śląskie, gm. Ustroń)

650 000 PLN (2 600 zł/m2)

8
-
250 m2
1980
15857723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132563 15857723 Nowoczesny dom szeregowy na zamkniętym osiedlu w BędzinieMamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Warpie w Będzinie. Nieruchomość o powierzchni 130 m² składa się z 3 sy...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
1
130 m2
2019
15846774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26893294 15846774 Szukasz wyjątkowego miejsca gwarantującego ciszę, spokój (działka pod samym lasem) i prywatność (brak sąsiadów) ?Szukasz miejsca, gdzie każdego poranka przy kubku kawy możesz podziwiać malowniczą panoramę gór?Na sprzedaż dom oddany do użytku w 2021 r...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

1 890 000 PLN (22 500 zł/m2)

4
2
84 m2
2021
15889506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851964 15889506 Dwurodzinny dom z ogromnym potencjałem – Żory, Rój Szukasz domu, który łączy przestrzeń, niezależność i świetną lokalizację?Ta nieruchomość to idealna propozycja dla dwóch rodzin lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.Z przyjemnością prezentuję w...

Żory (Rój) (Śląskie, gm. Żory)

545 000 PLN (2 019 zł/m2)

6
2
270 m2
1969
15889512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851968 15889512 KAMIENICA INWESTYCYJNA Z OGRODEM, WŁASNYM PARKINGIEM I GARAŻAMI W CENTRUM CIESZYNANa sprzedaż kamienica z początku XIX wieku położona w centrum Cieszyna. Nieruchomość posiada duży potencjał inwestycyjny i może stanowić atrakcyjną lokatę kapitału pod ...

Cieszyn (Śląskie, gm. Cieszyn)

900 000 PLN (1 799 zł/m2)

6
4
500.37 m2
1836