• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15889509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851965 15889509 Dom z dużą działką – oaza spokoju.PARAMETRY OFERTYMiastoŻabnica, gmina Węgierska Górka, powiat ŻywiecPowierzchnia działkidomu10125 m2 195m2Forma własnościWłasnośćDojazd do działkiAsfaltdroga gruntowaKształt działkiNieregularnyMediaPrąd, woda, kanal...

Żabnica (Śląskie, gm. Węgierska Górka)

2 149 000 PLN (11 021 zł/m2)

6
2
195 m2
1980
15804256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26301729 15804256 Nowoczesny dom z garażem i budynkiem gospodarczym - Dankowice Oferuję na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu i z widokiem na góry przy sprzyjającej pogodzie. Nieruchomość z...

Dankowice (Śląskie, gm. Wilamowice)

1 250 000 PLN (7 962 zł/m2)

4
2
157 m2
2016
15889571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27853934 15889571 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom w zabudowie szeregowej Gliwice, ul. KurpiowskaNa sprzedaż nowoczesna, rodzinna nieruchomość zlokalizowana przy ul. Kurpiowskiej .W jej skład wchodzi dwukondygnacyjny budynek (w zabudowie szeregowej) z podda...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 269 000 PLN (8 752 zł/m2)

4
-
145 m2
2024
15818046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny domek letniskowy w Kochanowicach 26614436 15818046 Przytulny domek letniskowy w Kochanowicach - Twoja oaza spokoju pod lasemSzukasz miejsca na weekendowy reset blisko natury? Na sprzedaż oferujemy całoroczny funkcjonalnie domek letniskowy położony w sercu powiatu lublinieckiego. To idealna propozycja...

Kochanowice (Śląskie, gm. Kochanowice)

130 000 PLN (3 023 zł/m2)

1
1
43 m2
2009
15817905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26649448 15817905 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147 m, usytuowanego na działce o powierzchni ok 477 m, położonego w spokojnej i ...

Myszków (Śląskie, gm. Myszków)

649 000 PLN (4 445 zł/m2)

5
2
146 m2
2024
15862365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27224992 15862365 Syndyk Pawła Nowaka ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:• Udziałów w spadku po Jerzym Nowaku oraz Małgorzacie Nowak, w skład którego wchodzą: udziały w wysokości 1564 łącznie w prawie własności nieruchomości położonej w Jaworznie przy ul. Piastowski...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

30 000 PLN (203 zł/m2)

6
2
148.1 m2
-
15807264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Herby dom z potencjałem na przeciw lasu 26364082 15807264 BMC Nieruchomości prezentuje: Dom jednorodzinny w miejscowości Herby, gm. Herby, pow. lublinieckiCena do negocjacji po prezentacji i podpisaniu umowy pośrednictwa.Opis nieruchomości:Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 87,16 m², wybudowany w 195...

Herby (Śląskie, gm. Herby)

315 000 PLN (3 621 zł/m2)

3
1
87 m2
1958
15831048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685774 15831048 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż całość dwóch identycznych segmentów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 220 m, u...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

6
4
220 m2
1978
15858602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27151097 15858602 REZERWACJAOpiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego domu o powierzchni 200 m2 z dużym ogrodem.Góra domu do wejścia (70 mkw), dół domu do remontu (130 mkw). Świetna inwestycja kapit...

Ogrodzieniec (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

560 000 PLN (2 654 zł/m2)

6
2
211 m2
1957
15888951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27832627 15888951 Do sprzedaży apartamenty bez czynszowy w Żorach przy ulicy Ogrodniczej na piętrze z balkonem oraz część ogródka .Każdy właściciel ma osobne wejście do własnego lokalu mieszkalnego.Piętro- Apartament bez czynszowy o pow. użytkowej 51,85m2 + 9.0m2 balk...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

390 000 PLN (6 724 zł/m2)

2
-
58 m2
2024
14477582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2784512 14477582 DOM MUROWANY, GMINA OGRODZIENIEC,MIEJSCOWOŚĆ RYCZÓW,POWIAT ZAWIERCIE,DZIAŁKA BUDOWLANA - 1753 m2.Biuro nieruchomości Inwest-Lokum, oferuje do sprzedania domek jednorodzinny w miejscowości RYCZÓW gmina Ogrodzieniec powiat Zawierciański. Konstrukcja bu...

Ryczów (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

310 000 PLN (2 583 zł/m2)

4
-
120 m2
-
15888724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27821483 15888724 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJILokalizacja: Katowice – Zarzecze ul. Grota Roweckiego, druga linia zabudowyPowierzchnia domu: 225 m²Powierzchnia działki: 926 m²Cena: 1 487 000 zł⸻Kluczowe atuty:LokalizacjaKatowice – Zarzecze, jedna z najbardzie...

Katowice (Zarzecze) (Śląskie, gm. Katowice)

1 487 000 PLN (6 609 zł/m2)

5
-
225 m2
-