• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15859908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27178538 15859908 Dom gotowy do zamieszkania po kapitalnym remoncieNa sprzedaż przestronny, dom o powierzchni użytkowej 130 m², usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce 20 arów. Położony tuż przy lesie i malowniczych łąkach, a jednocześnie z szybkim dostępem do...

Pawłowice (Śląskie, gm. Pawłowice)

750 000 PLN (5 769 zł/m2)

11
-
130 m2
1972
15665688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23581023 15665688 Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w atrakcyjnej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Marianki. Budynek o pow. użytkowej 293,8m2 , usytuowany na działce o pow. 967 m2 wzniesiony w 2012 r. Dom wolno...

Dąbrowa Górnicza (Marianki) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

1 975 000 PLN (6 741 zł/m2)

5
-
293 m2
2012
15868331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27379249 15868331 --- WYSOKI STANDARD --- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ --- PO REMONCIE --- 10 POKOI --- PODDASZE UŻYTKOWE --- GARAŻE --- Oferujemy do sprzedaży dom o łącznej pow. 255m2 usytuowany w Będzinie - Małobądz. Dom piętrowy z użytkowym poddaszem. Każ...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

2 047 000 PLN (8 027 zł/m2)

10
-
255 m2
2011
15722304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 24617040 15722304 Prezentujmy przestronny nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni około 290 m², zlokalizowany na działce 1000 m² w malowniczej okolicy. Nieruchomość posiada ponad 10 pokoi, użytkowe poddasze, strych oraz piwnicę, co daje szerokie m...

Psary (Śląskie, gm. Psary)

1 800 000 PLN (6 207 zł/m2)

10
-
290 m2
-
15860414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182499 15860414 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Rydułtowach przy ul. Tetmajera. Nieruchomość znajduje się na dużej, w pełni ogrodzonej działce o łącznej powierzchni ok. 2115 m², co zapewnia komfortow...

Rydułtowy (Śląskie, gm. Rydułtowy)

649 900 PLN (1 857 zł/m2)

6
2
350 m2
1980
15606992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22352551 15606992 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferuję do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowości Wojsławice. Dom o wymiarach 10x11m, pow. ok 110m2. Dojazd drogą asfaltową. Dom położony jest na dużej działce o powierzchni 3300m2. Oprócz domu na działce zn...

Wojsławice (Śląskie, gm. Koziegłowy)

345 000 PLN (3 136 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15870422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27428193 15870422 Pilchowice, z dala od zgiełku miasta. Przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący. Usytuowany w spokojnym i zielonym miejscu, kilkanaście kilometrów od centrum Gliwic. Prosty kształt i dobrze zorganizowana przestrzeń. W bryle budynku kotłownia i ga...

Pilchowice (Śląskie, gm. Pilchowice)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

6
2
160 m2
1982
15722316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616902 15722316 Na sprzedaż: Dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: Tarnowskie GóryPniowiec. Działka: 510m2 niezagospodarowana. Media: rozprowadzone instalacje wodno-k...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

890 000 PLN (5 894 zł/m2)

5
-
151 m2
2023
15873036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27511141 15873036 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarką, dwa niezależne pokoje, łazienka z ubikacją, oraz przedpokój...

Tarnowskie Góry (Lasowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

620 000 PLN (5 794 zł/m2)

5
-
107 m2
2023
15700680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super cena dom z ogródkiem i garażem 24194327 15700680 Zapraszamy na prezentację domu zlokalizowanego w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Sosnowca jaką są Ostrowy Górnicze.W pobliżu las, jezioro Balaton, przystanki oraz nowoczesna zabudowa jednorodzinna.Dom ma ok 85m i jest piętrowy. Na parterze zna...

Sosnowiec (Ostrowy górnicze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

460 000 PLN (5 412 zł/m2)

4
1
85 m2
1950
15867497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w wyjątkowej dzielnicy Lisiniec, Częstochowa 27347112 15867497 Na sprzedaż bardzo zadbany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych dzielnic Częstochowy - Lisiniec.Nieruchomość znajduje się przy kameralnej, ślepej uliczce, co stanowi ogromną zaletę - brak ruchu przelotow...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 399 000 PLN (7 249 zł/m2)

5
2
193 m2
-
15764103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25439313 15764103 Na sprzedaż nieruchomość o pow. 1261m2 zabudowana domkiem i budynkiem gospodarczym o pow. ok 70 m2.Cena : 400.000 tys. złPROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY, SMS-Y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ Położona w malowniczej miejscowości Złatna, w sercu górskiego krajobrazu....

Złatna (Śląskie, gm. Ujsoły)

400 000 PLN (5 556 zł/m2)

1
1
72 m2
1950