• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15835482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26737629 15835482 Wyjątkowa oferta Twój dom z ogromnym potencjałem Przedstawiam niezwykłą okazję: dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni 115 m², położony w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie cisza i kontakt z naturą stają się częścią codziennego...

Iłownica (Śląskie, gm. Jasienica)

435 000 PLN (3 783 zł/m2)

4
2
115 m2
2025
15866111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27311885 15866111 Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami . Piętro to mieszkanie o powierzchni 60 m 2 ( w kt&oacute...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

500 000 PLN (4 545 zł/m2)

5
-
110 m2
1960
15699946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej – Północ 24178530 15699946 Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum.✅ Lokalizacja, która łączy spokój i wygodę      Nowe osiedle w północnej dzielnicy Częstochowy to idealna...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

720 000 PLN (5 255 zł/m2)

5
1
137 m2
2025
15752383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25161315 15752383 Polecamy piękny, parterowy dom w miejscowości Łazy w gminie Jasienica koło Bielska-Białej (20 minut samochodem).To tutaj odnajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku.UWAGA Szukaj filmu oraz planu budynku dołączonego do oferty.Na stronie Naszego biur...

Łazy (Śląskie, gm. Jasienica)

1 250 000 PLN (9 921 zł/m2)

4
1
126 m2
2015
15766997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25516792 15766997 DOMY SZEREGOWE Z GARAŻEM I OGRODEM CZELADŹ UL. WIDOKOWA Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej realizowane przy ul. Widokowej w Czeladzi (boczna od ul. Rolniczej). Kameralna inwestycja obejmuje segmenty o funkcjonalnym, 4-pokojowym u...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

639 000 PLN (5 153 zł/m2)

4
-
124 m2
2025
15863640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po generalnym 27253874 15863640 Dom 150 m² po kapitalnym remoncie • duża działka 858 m² • 12 km od Częstochowy. Dom po kapitalnym remoncie na podstawie opinii technicznej oraz koncepcji budowlanej• nowy dach, strop, okna, wzmocnione fundamenty. • dom ocieplony 20-30 cm styropianu +...

Latosówka (Śląskie, gm. Mstów)

399 000 PLN (2 660 zł/m2)

4
2
150 m2
1959
15853756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27058711 15853756 Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak o powierzchni 220 m²użytkowa 190 m2 w Gliw...

Gliwice (Ostropa) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 680 000 PLN (7 636 zł/m2)

5
1
220 m2
2009
15642529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23107605 15642529 Oferta przeznaczona dla osób poszukujących ustronnego miejsca lub z możliwością dodatkowego dochodu.Oferuję na sprzedaż nieruchomość w malowniczo położonej lokalizacji w gminie Brenna w powiecie cieszyńskim, województwo śląskie.Nieruchomość położona ...

Brenna (Śląskie, gm. Brenna)

1 390 000 PLN (3 341 zł/m2)

6
2
416 m2
2003
15860859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27185090 15860859 Na sprzedaż zabudowana domkiem działka budowlana o powierzchni 495 m2 w miejscowości Jaworze, obok Bielska-Białej, w województwie śląskim.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren w pełni budowlany jednorodzinny.Budy...

Jaworze (Śląskie, gm. Jaworze)

350 000 PLN (8 750 zł/m2)

3
-
40 m2
1997
15807275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sieraków Śląski dom z dużą działką 70 a 26364018 15807275 Biuro nieruchomości BMC ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka zlokalizowanego w miejscowości Sieraków Śląski, powiat lubliniecki, przy ul. Długiej.Budynek o powierzchni ok. 95 m² znajduje się w spokojnej okolicy, idealn...

Sieraków Śląski (Śląskie, gm. Ciasna)

309 000 PLN (1 392 zł/m2)

4
-
222 m2
1999
15810490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w centrum-Koszęcin 26412633 15810490 Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej części Koszęcina.Biuro nieruchomości BMC prezentuje funkcjonalny, piętrowy dom jednorodzinny, w części podpiwniczony, położony na dużej, regularnej i w pełni ogrodzonej działce. Nieruchomość zlokalizowana j...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

439 000 PLN (3 512 zł/m2)

4
2
125 m2
1980
15722239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616982 15722239 DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY! Z POTENCJAŁEM - DZIAŁKA 8138 m2. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni około 120 m2 usytuowany w Sierotach - dzielnica Wielowsi (powiat gliwicki), usytuowany na działce o powierzchni 8138 m2. Nieruchomość składa si...

Sieroty (Śląskie, gm. Wielowieś)

899 000 PLN (7 492 zł/m2)

5
1
120 m2
-