• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15857829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący na dużej działce 27133576 15857829 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 160 m², położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Klepaczka . To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę oraz szybki dojazd do miasta.Opis nieruchomości:D...

Klepaczka (Śląskie, gm. Starcza)

940 000 PLN (5 875 zł/m2)

3
2
160 m2
2007
15711219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom 250 m² na dużej działce 2000 m² 24394443 15711219 Na sprzedaż komfortowy i solidnie wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250 m², położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 2000 m² w spokojnej dzielnicy Częstochowy - Dźbów.Nieruchomość idealna dla osób szukających przes...

Częstochowa (Dźbów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 250 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
-
250 m2
2004
15551590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20989935 15551590 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości w sercu Jaworza, miejscowości uznawanej za oazę spokoju dla elit biznesowych. To miejsce, gdzie piękno przyrody łączy się z najwyższym standardem życia, a sąsiedztwo tworzą osoby cenią...

Jaworze (Śląskie, gm. Jaworze)

2 980 000 PLN (7 216 zł/m2)

6
3
413 m2
2008
15342852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16308671 15342852 Brenna - do sprzedania dom o pow. 526 MKW z działką 1430 MKW . Dom dwurodzinny lub na wynajem. Do sprzedania zlokalizowany w górach dom w Brennej, w turystycznej części miejscowości, w ciszy i spokoju, w otoczeniu lasu, z całorocznym dojazdem, do ...

Brenna (Śląskie, gm. Brenna)

2 350 000 PLN (4 328 zł/m2)

12
4
543 m2
2005
15209055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12681598 15209055 Na sprzedaż skansenowy, parterowy drewniany dom w dobrej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części miejscowości Pisarzowice-Harszówki Dolne w odległości ok.3km od ścisłego centrum w którym znajdują się m.in.: sklepy, szkoła, p...

Pisarzowice (Śląskie, gm. Wilamowice)

175 000 PLN (3 804 zł/m2)

2
-
46 m2
1900
15722237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616966 15722237 DOM W ŚCISŁYM CENTRUM TARNOWSKICH GÓR! TARNOWSKIE GÓRY - ul. ZIELONA - OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! DOM IDEALNIE NADAJE SIĘ NA DOM DWURODZINNY! NIEZALEŻNA KLATKA SCHODOWA! Do sprzedaży dom jednorodzinny łączony garażem o powierzchni około 185 m...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

599 000 PLN (3 238 zł/m2)

5
2
185 m2
1964
15722324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616970 15722324 NA SPRZEDAŻ DOMY W SPOKOJNEJ OKOLICY ŚWINIOWICE - GMINA TWORÓG! NOWA INWESTYCJA! Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom z antresolą o powierzchni 120 m2 usytuowany na działce o powierzchni około 500 m2 w Świniowicach. Na parterze znajduje się salo...

Świniowice (Śląskie, gm. Tworóg)

599 000 PLN (4 992 zł/m2)

5
2
120 m2
2025
15845824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870052 15845824 Apartamenty River - dochodowa inwestycja w Wiśle ROI 8% - 10% - Widok na Stok Narciarski Siglany Na sprzedaż Apartamenty River - nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny położony w malowni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 700 000 PLN (12 143 zł/m2)

7
-
140 m2
1970
15851815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27020869 15851815 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBudynek murowany pod dachem z konstrukcji drewninej pokryty eternitem płaskim.Do budynku mieszkalnego przybudowany budynek gospodarczy murowany kryty blachąTelefon: 690647954...

Milówka (Milówka) (Śląskie, gm. Milówka)

450 500 PLN (2 264 zł/m2)

6
-
199 m2
1955
15807237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie developerskim z poddaszem Kłobuck 26364017 15807237 Na sprzedaż nowa inwestycja,Dom wolnostojący, Zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego.Biuro Nieruchomości BMC z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim, wybudowanego w technologii szkieletowej, p...

Kłobuck (Zakrzew) (Śląskie, gm. Kłobuck)

499 000 PLN (4 124 zł/m2)

2
2
121 m2
2024
15722349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616938 15722349 Dom wolnostojący pod Lasem - Pniowiec! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 246,50 m2, usytuowany na działce o powierzchni 5478 m2 w Pniowcu, dzielnica Tarnowskich Gór. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, blis...

Tarnowskie Góry (Pniowiec) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 800 000 PLN (7 317 zł/m2)

5
1
246 m2
2005
15722328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24617002 15722328 Nowoczesny Dom w Cichej, Spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu, w niedalekiej odległości las. Do sprzedaży dom o powierzchni 166,7 m2 w Wilkowicach, położony w dzielnicy Zbr...

Wilkowice (Śląskie, gm. Zbrosławice)

1 590 000 PLN (9 578 zł/m2)

6
2
166 m2
-