• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15398870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662100 15398870 Luksusowy dworek 270 m² z ogrodem, stawami i własnym lasem idealna oaza spokojuNa sprzedaż unikalna posiadłość o powierzchni 270 m², położona w malowniczej i cichej okolicy, z dala od głównych dróg, w otoczeniu zieleni i naturalnego krajobrazu:- Ofe...

Jankowice (Śląskie, gm. Kuźnia Raciborska)

3 650 000 PLN (13 519 zł/m2)

6
1
270 m2
2007
15897073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993738 15897073 Do sprzedania wolnostojący dom z garażem w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej - Jaskrów k. Częstochowy, ul. Słoneczna 3. Przestronne wnętrza na dwóch kondygnacjach tworzą funkcjonalnie połączone strefy zapewniaj...

Jaskrów (Śląskie, gm. Mstów)

1 100 000 PLN (4 545 zł/m2)

6
2
242 m2
2002
15878019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27587778 15878019 Na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej usytuowany na Grabówce, w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie zieleni oraz domków jednorodzinnych. Położenie blisko lasu i terenów spacerowych sprawia, że mieszkańcy będą mieli szerokie możliwości do re...

Częstochowa (Grabówka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
-
150 m2
2025
15537682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20757701 15537682 DO SPRZEDANIA SŁYNNY BUDYNEK „HUBERTUS” ZLOKALIZOWANY W CENTRUM DĄBROWY GÓRNICZEJ PRZY UL. CHOPINA 1 SOBIESKIEGO. Budynek „Hubertus” to dawny drewniany obiekt, który pełnił różne funkcje w historii m...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

500 000 PLN (1 534 zł/m2)

9
2
326 m2
1920
15844362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833214 15844362 Jeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzić.Na sprzedaż dom parterowy w stanie surowym w malowniczej miejscowości Łodygowice, województwo śląskie.Powierzchnia działki 1180 m2, powierzchnia użytkowa domu 81 m2, po...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

620 000 PLN (7 654 zł/m2)

3
1
81 m2
2024
15803059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26285278 15803059 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI ATRAKCYJNA CENA I LOKALIZACJA!!!Sprzedam okazyjnie posesję pod Raciborzem o pow. 7 arów w zwartej zabudowie. Dojazd jest bezpośrednio z drogi asfaltowej.Na posesję składa się ...

Krzanowice (Śląskie, gm. Krzanowice)

250 000 PLN (2 083 zł/m2)

10
-
120 m2
-
14888824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4027981 14888824 REZERWACJABudynek mieszkalno-usługowy 188 m² działka 889 m² Zawiercie ŻerkowiceNa sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w Zawierciu (Żerkowice) przy ul. Jurajskiej.Powierzchnia użytkowa: 188,66 m²Działka:...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

369 000 PLN (1 963 zł/m2)

4
1
188 m2
2002
15896877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27990977 15896877 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowoczesny dom z panoramicznym widokiem na Tatry – KoniakówNa sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 227 m², położony na niezwykle widokowej działce 30 arów w malowniczej miejscowoś...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

2 390 000 PLN (10 529 zł/m2)

6
-
227 m2
2025
15860781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27184186 15860781 Wyjątkowy dom w toskańskim stylu z przestronną działką blisko centrum Gliwic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w stylu toskańskim, który idealnie łączy elegancję z funkcjonalnością, na zadbanej działce o p...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 550 000 PLN (7 750 zł/m2)

6
1
200 m2
1991
15843727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26813388 15843727 Opiekun ofertyWojciech Zająctel. 602 101 602REZERWACJA!!!!!!Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej kamienicy, 10 min od samego centrum Katowic.Kamienica z lokalem użytkowym i mieszkaniami, położona w Katowicach przy jednym ...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 000 PLN (5 502 zł/m2)

10
4
418 m2
-
15896190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27971514 15896190 Dom 163 m2 - piękna działka 657 m2 - RybnikNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony przy ul. Boguszowickiej w Rybniku z 1933 r. Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, autostrady A1 oraz trasy PszczynaRacibórz. Nieruch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

439 000 PLN (2 710 zł/m2)

6
1
162 m2
1933
15807599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26370729 15807599 Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem projektu Archon 'Dom w Gladiolach' posadowiony na ogrodzonej działce budowlanej o pow. 1105 m2.TERMINY PREZENTACJI USTALAMY MINIMUM 2 DNI WCZEŚNIEJ.Jeżeli poszukujesz domu w ro...

Międzyrzecze Górne (Śląskie, gm. Jasienica)

1 148 000 PLN (4 744 zł/m2)

6
2
242 m2
2010