• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15896023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27965662 15896023 Na sprzedaż jednopiętrowy dom w Rychwałdzie- nieskończony w stanie deweloperskim.125m2 położony na działce 1189 m2 na malowniczym wzniesieniu z którego roztacza się piękny widok.Projekt budynku jednorodzinnego typ. 342 - VIVERONEBudowa rozpoczęta w 2...

Rychwałd (Śląskie, gm. Gilowice)

630 000 PLN (5 040 zł/m2)

6
1
125 m2
2011
15811297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26429815 15811297 Nowoczesny dom w stanie deweloperskim Mszana, blisko A1Jeśli szukasz domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do głównych tras ta oferta spełni te oczekiwania. Na sprzedaż jednopiętrowy dom o powierzchni 125...

Mszana (Śląskie, gm. Mszana)

599 000 PLN (4 792 zł/m2)

5
2
125 m2
2022
15775501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25675618 15775501 Okazja!!!Polecamy do sprzedaży jednopiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m2, podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem, położony w spokojnej okolicy w Siemianowicach Śląskich na pograniczu Bytkowa i Michałkowic blisko lasu, usytuow...

Siemianowice Śląskie (Bytków) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

525 000 PLN (5 833 zł/m2)

3
2
90 m2
1930
15867636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27350164 15867636 Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie wolnostojącej położony Gliwicach Ostropie przy ul. DaszyńskiegoDom o powierzchni ok 330 m2 z garażem w bryle budynku posadowiony na działce o powierzchni 1250 m2.Na parterze domu salon z wydzieloną częścią j...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 590 000 PLN (7 848 zł/m2)

6
2
330 m2
2008
15843852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom z dużą działką-Strzebiń 26816952 15843852 Przestronny dom z potencjałem i dużą działką - Strzebiń, gm. KoszęcinBiuro Nieruchomości BMC z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczym Strzebiniu (gmina Koszęcin, powiat lubliniecki). To idealna propo...

Strzebiń (Śląskie, gm. Koszęcin)

499 000 PLN (3 441 zł/m2)

4
2
145 m2
1980
15703067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24243439 15703067 Nowoczesna nieruchomość w stanie budowy z przemyślaną architekturą i koncepcją ogrodu.NOWA OKAZYJNA CENA 1,69 MLN ZŁNa sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, którego nowoczesna bryła i układ terenu pozwalają stworzyć funkcjonalną i estetyczn...

Pisarzowice (Śląskie, gm. Wilamowice)

1 690 000 PLN (5 434 zł/m2)

7
1
311 m2
2025
15878937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602828 15878937 Dom 198 m² - 2 piętra + poddasze + oddzielny lokal - działka 1127 m²Przestronny, funkcjonalny dom po kapitalnym remoncie, z ogromnym potencjałem zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia własnej działalności. Gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (4 288 zł/m2)

5
3
198 m2
1975
15876588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27541523 15876588 Dom 245 m² - działka 1772 m² - centrum + ciszaPołączenie, które rzadko się trafia bliskość centrum i jednocześnie spokój, zieleń oraz prywatność. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna do stworzenia domu według własnej wizji.Najważniejsze informa...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

549 000 PLN (2 241 zł/m2)

7
2
245 m2
1948
15885383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27728362 15885383 Dom z fotowoltaiką - Ligota - 165 m² - 984 m² działkiTopowa lokalizacja, wszystko wyremontowane - wystarczy tylko odświeżyć i można mieszkać! Do tego fotowoltaika na starych zasadach i pełne wyposażenie w cenie.Najważniejsze informacje- powierzchnia...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 150 000 PLN (6 970 zł/m2)

5
2
165 m2
1970
15876167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532343 15876167 Nowoczesny dom parterowy - Żory, Baranowice - standard PREMIUM - gotowy do zamieszkaniaDom, do którego wchodzisz i nic nie musisz robić. Wszystko jest gotowe od wnętrza po dopracowany ogród.Jeśli szukasz miejsca, w którym po prostu zaczynasz żyć, a ...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

1 390 000 PLN (11 393 zł/m2)

4
1
122 m2
2021
15866403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320708 15866403 Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni 80 m² składa się z przedsionka, trzech ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki, a jego bryłę uzupełnia duży strych. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym.Dom z dachem pokrytym papą oraz własnym szambem położon...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

430 000 PLN (5 375 zł/m2)

3
1
80 m2
1963
15881554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27638373 15881554 Na sprzedaż dom w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej ,o powierzchni użytkowej ponad 200 m2, położony w Ogrodzieńcu przy ulicy Jagiełły. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem, który pozwala na wygodne zamieszkanie dwóch rodzin ...

Ogrodzieniec (Śląskie, gm. Ogrodzieniec)

650 000 PLN (1 633 zł/m2)

7
2
398 m2
1970