• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15661545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23484570 15661545 Inwestycyjny potencjał w sercu Zebrzydowic 586 m² możliwości blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem 4-kondygnacyjny budynek o imponującej powierzchni 586,2 m², położony w doskonałej lokalizacji: Zebrzydowice, zaledwi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 500 PLN (852 zł/m2)

12
-
586 m2
1995
14696578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 164066 14696578 Idealna oferta dla inwestora. Gotowa inwestycja z dobrą stopą zwrotu ! Na sprzedaż 3 niezależne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkania PREMIUM z ogródkami, które można wynająć 12 osobom naraz. Wynajmując krótko lub długo terminowo przy minimal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

679 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
1
123 m2
1945
15779145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766751 15779145 Nowoczesny dom z dużą działką gotowy do zamieszkania!Idealna propozycja dla rodziny, która chce zamieszkać od zaraz w komfortowych warunkach i doskonałej lokalizacji.Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom z poddaszem możliwym do własnej adaptacji, wybu...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 069 000 PLN (7 636 zł/m2)

4
1
140 m2
2019
15716142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507350 15716142 Wyjątkowy, ekonomiczny dom po kapitalnym remoncie nowoczesny styl, klimat i zero nakładów!Na sprzedaż niepowtarzalny dom o powierzchni ok. 120 m², położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Spółdzielczej. To idealna propozycja dla osób ceniących wys...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

815 000 PLN (6 792 zł/m2)

5
2
120 m2
1935
15840825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785604 15840825 Przedstawiamy na sprzedaż gotowy biznes, sprawdzoną inwestycję z klimatem.Butikowy Pensjonat Hajnica Górski to kameralne i przytulne miejsce położone w malowniczej części Wisły, idealne dla osób szukających wypoczynku blisko natury, z dala od miejski...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 390 000 PLN (9 598 zł/m2)

8
8
249 m2
2015
15858982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27160416 15858982 BEZ PCC !!! TU ZNAJDZIESZ SWÓJ DOM! REWELACYJNA LOKALIZACJA! OSTATNI BUDYNEK NA SPRZEDAŻ Prywatne osiedle domów jednorodzinnych 4 Typy nowoczesnych i energooszczędnych domów z funkcjonalnym układem rewelacyjna lokalizacja, zielona i spokojna ...

Ptakowice (Śląskie, gm. Zbrosławice)

998 000 PLN (6 931 zł/m2)

4
-
144 m2
2024
15819235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633100 15819235 NOWA CENA !!PRZYTULNY I ENERGOOSZCZĘDNY DOM JEDNORODZINNY 1800 metrów od PARKU ZIELONA i POGORII 4 !!!Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 96m2 położony w Będzinie. Dom piętrowy, posadowiony na działce o powierzchni około 380m2, dwukondygnacyjny,...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

719 000 PLN (7 490 zł/m2)

5
2
96 m2
1960
15872269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 27488971 15872269 Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m², położoną na działce ok. 1200 m², w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach - Po...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

2 650 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
3
300 m2
2026
15520165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20381787 15520165 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

233 000 PLN (4 396 zł/m2)

5
-
53 m2
-
15449837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18817833 15449837 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCILakeford Investment sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

795 000 PLN (1 278 zł/m2)

7
-
622 m2
-
15895045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27956444 15895045 DOM WOLNOSTOJĄCY 180 m² DUŻA DZIAŁKA 7261 m² PSARY DĄBIE PODDASZE UŻYTKOWE Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 180 m², położony na dużej działce o powierzchni 7261 m² w spokoj...

Dąbie (Śląskie, gm. Psary)

499 000 PLN (2 772 zł/m2)

6
-
180 m2
1960
15786686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25912830 15786686 Na sprzedaż - nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Powierzchnia domu: 158 m² Powierzchnia działki: 1889 m² Dodatkowe budynki: Stodoła - 192 m² Budynek gospodarczy - 110 m² --- Nieruchomość o ni...

Ożarowice (Śląskie, gm. Ożarowice)

580 000 PLN (3 671 zł/m2)

4
2
158 m2
1970