• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: śląskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15794498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26073330 15794498 Do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Mnikowie. Dom będzie sprzedawany w stanie developerskim.PLANOWANY TERMIN ODDANIA DO UŻYTKU TO II KWARTAŁ 2024 ROKU.Dom ma powierzchnię 120 m2 i położony jest na 3 arowej , ogrodzonej dział...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

995 000 PLN (8 292 zł/m2)

4
2
120 m2
2023
15895502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962120 15895502 Działka budowlana na sprzedaż – 1635 m² – z asfaltem i ogrodzeniem mieszanym!Informacje ogólne:Na sprzedaż grunt o powierzchni 1635 m². Parcela ma regularny, płaski kształt, co daje szerokie możliwości zagospodarowania i planowania zabudowy.Układ i o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 750 PLN

-
-
1635 m2
-
15824460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633232 15824460 Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł.(*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli)Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wprowadzenia Zgorzała, ul. StorczykowaSzukasz domu, do którego możesz wprow...

Zgorzała (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 058 000 PLN (11 376 zł/m2)

4
3
93 m2
2021
15829679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w Michałowicach trzy oddzielne mieszkania 26631225 15829679 Przestronny bliźniak w Michałowicach - idealna inwestycja lub wygodne miejsce do życia! 460 m², 3 mieszkania, 3 garażeOferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 460 m² położony w zielonej, spokojnej części Michałowic. To doskonała propozy...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 950 000 PLN (4 221 zł/m2)

9
3
462 m2
2003
15465119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 19156186 15465119 Na sprzedaż gospodarstwo położone w cichej i spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealną propozycją dla osób szukających miejsca, gdzie mogą odpocząć i zregenerować siły po intensywnej pracy.Gospodarstwo ...

Komorowo (Mazowieckie, gm. Rząśnik)

207 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
11904 m2
-
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN

-
-
10021 m2
-
15364910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prace Duże ładna dzialka budowlana 16894566 15364910 Działka położona w miejscowości Prace Male (gmina Tarczyn), ok. 30 km Warszawy, 21 km od Ursynowa. Bardzo dobry dojazd od ul. Piaseczyńskiej. Blisko przystanek autobusowy. Powierzchnia działki 1177 m2. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodaro...

Prace Duże, x

299 000 PLN (254 zł/m2)

-
-
1177 m2
-
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15886905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowa z wydanymi warunkami zabudowy 27771234 15886905 DZIAŁKA przy jeziorze TUCHOMSKIM, wydane WARUNKI ZABUDOWYLOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest koło Tuchomia w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 9513 w bliskim sąsiedztwie jeziora Tuchomskiego. To idealna propozy...

Tuchom (Pomorskie, gm. Żukowo)

390 000 PLN

-
-
1287 m2
-
15827801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633316 15827801 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dział...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

235 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1024 m2
-
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007