• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

12786556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 85692 12786556 Oferujemy do sprzedaży halę produkcyjno-magazynową położoną na terenie przemysłowym w okolicy Myszkowa, w której może być prowadzony każdy rodzaj produkcji. Hala ma 4,5 m wysokości i zaopatrzona jest we wszystkie media ( prąd- zasilanie dużej mocy, w...

Myszków (Śląskie, gm. Myszków)

4 000 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
12786104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 85681 12786104 Oferujemy do sprzedaży halę produkcyjno-magazynową położoną na terenie przemysłowym w okolicy Myszkowa, w której może być prowadzony każdy rodzaj produkcji. Hala ma 8 m wysokości i zaopatrzona jest we wszystkie media ( prąd- zasilanie dużej mocy, wod...

Myszków (Śląskie, gm. Myszków)

2 000 000 PLN (2 000 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
12785554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85633 12785554 Do sprzedania hala produkcyjno- magazynowa o powierzchni ok. 2000 m2, wysokości ok. 9m, w całości obsługiwana przez suwnicę o udźwigu 5t. Hala znajduje się na ogrodzonym terenie, który prawie w całości jest utwardzony i obsługiwany przez suwnicę bram...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 300 000 PLN (600 zł/m2)

11
-
5500 m2
-
15605598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22307617 15605598 Halam urowany magazyn , zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej ul. Jana Pawła II 99 B. Budynek magazynowy o powierzchni 229 m², garaż duży, wiata, budynek magazynowy. Działka o powierzchni - 1 152 m², prostokątna, w...

Dąbrowa Górnicza (Tworzeń) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

610 000 PLN (530 zł/m2)

11
-
1152 m2
1980
15853891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27061862 15853891 Na sprzedaż kompleks zabudowań przemysłowych w strefie. Działka o powierzchni 0,30 ha z halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1 259 m² Hala składa się z kilku segmentów: Lokale P1 (część gł&o...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

4 600 000 PLN (3 654 zł/m2)

11
-
1259 m2
-
15851742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27018172 15851742 Na sprzedaż lub wynajem - nowoczesny budynek biurowo-usługowy 491 m2, Gliwice. Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy, który dzi ę ki swojej industrialnej, a jednocześnie nowoczesnej a...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 999 000 PLN (6 108 zł/m2)

11
-
491 m2
-
15766686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25507320 15766686 Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna w zabytkowej kamienicy Bielsko-Biała, ul. Podcienie Przeznaczenie: usługowe Powierzchnia działki: 914 m² Stan: do remontu Rodzaj zabudowy: kamienica zabytkowa Liczba kondygnacji: 2 ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 900 000 PLN (1 841 zł/m2)

11
-
1032 m2
-
15849400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26965064 15849400 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość, na którą składa się budynek usługowy oraz duża działka budowalna i parking - Będzin Grodziec ul. Wojska Polskiego 39 Doskonała widoczność z drogi o dużym natężeniu ruchu. Położenie obiektu bl...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

1 500 000 PLN (9 146 zł/m2)

11
-
164 m2
2001
15486030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 19626787 15486030 Nieruchomość o wielu możliwościach usytuowana na dużej, szerokiej ogrodzonej działce położonej przy drodze asfaltowej.Działka narożna zabudowana dwoma halamio wysokość 3,5m z bramami wjazdowymi ponadto teren utwardzony1. hala o wymiarach 10x40 części...

Mstów (Mokrzesz) (Śląskie, gm. Mstów)

1 100 000 PLN (1 833 zł/m2)

11
-
600 m2
-
14922072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 4724879 14922072 Obiekt handlowy skladajacy się z 3 samodzielnych lokali : a) na parterze ,b) I piętrze, c) pomieszczeń w piwnicy Zlokalizowany w ścisłym centrum handlowym miasta . Lokale o przeznaczeniu handlowym, usługowym, biurowym,zlokalizowane w kompleksie ha...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 200 000 PLN (3 727 zł/m2)

11
-
1127 m2
-
15392472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17540175 15392472 Unikatowa oferta Do sprzedania dwa lokale użytkowe , bezczynszowena parterze lokal 150mkw z dwoma wejściami od frontu .oraz poziom piwinc 100mkw dwa niezależne wejścia Lokal 150mkw posiadający 118mkw powierzchni czynnej ( sprzedażowej), pozostała po...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

900 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15765066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 25462010 15765066 Sprzedam działkę przemysłową – Mokrzesz, gmina Mstów z halami Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 3613 m2, położona przy ul. Kościelnej w miejscowości Mokrzesz, bezpośrednio przy drodze asfaltowej.Teren utwardzony, zabudowany 2halami: mu...

Mstów (Mokrzesz) (Śląskie, gm. Mstów)

650 000 PLN (929 zł/m2)

11
-
700 m2
-