• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 248

14727382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16525 14727382 Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony. Nieruchomość o dużym potencjale wg studium kierunków i zagospoda...

Częstochowa (Sródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 900 000 PLN (2 688 zł/m2)

11
-
1079 m2
-
15434487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18456037 15434487 Parterowy lokal usytuowany w osiedlu przy ul.Skłodowskiej Curie , odrębne wejście od frontu , graniczy z ciągiem garaży , indywidualne ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny), blisko do centrum miasta , w okolicy doskonała komunikacja miejska. zmian...

Częstochowa (Trzech wieszczów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

155 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15833970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26731100 15833970 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną o przeznaczeniu produkcyjno-usługowo-mieszkalnym, położoną w prestiżowej i doskonale skomunikowanej dzielnicy podjasnogórskiej.Nieruchomość została wybudowana i rozbudowana w latach 1999–2000,...

Częstochowa (Okol. jasnej góry) (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 300 000 PLN (4 560 zł/m2)

11
-
943 m2
-
15282409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14658929 15282409 Obiekt usługowo-handlowy przy głównej ulicy miasta – doskonała ekspozycja !!Na sprzedaż budynek usługowo-handlowy położony przy jednej z głównych, przelotowych ulic miasta, w sąsiedztwie salonów samochodowych, placówek medycznych i punktów usługowych...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

950 000 PLN (4 657 zł/m2)

11
-
204 m2
-
12803679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 16430 12803679 Do sprzedaży teren przemysłowo - usługowy ( użytkowanie wieczyste gruntu) na którym znajdują się budynki komercyjne i komercyjno-mieszkalne. Główny budynek składa się z 10 pomieszczeń magazynowych od 150 do 800m2 łącznie około 3000m2, oraz części ga...

Poczesna (Wrzosowa) (Śląskie, gm. Poczesna)

9 500 000 PLN (1 900 zł/m2)

11
-
5000 m2
-
15741903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981724 15741903 Do sprzedaży prezentowana jest nieruchomość gruntowa znajdująca się w Zabrzu przy placu Warszawskim 9, stanowiąca działkę gruntu o numerze ewidencyjnym 64182 obręb 12, Zabrze o powierzchni 1.767 m2. Teren zabudowany jest pięciokondygnacyjnym, podpiwn...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

4 199 000 PLN (1 412 zł/m2)

1
-
2973.08 m2
-
15818500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641877 15818500 Na sprzedaż pawilon handlowy do tej funkcjonujący jako sklep osiedlowy, zlokalizowany w Świętochłowicach przy ul. Krasickiego, na terenie dużego osiedla mieszkaniowego, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego kompleksu rekreacyjno-sportowego „Skałka”,...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

25 000 PLN (216 zł/m2)

1
-
116 m2
-
15814471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26636984 15814471 Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesny i funkcjonalny obiekt dwukondygnacyjny, handlowo-biurowo-usługowy z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą na działce 1658 m 2 , w Gliwicach, bezpośrednio przy węźle autostrad A-4, A1 i DK902. Nieruchomość po e...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

4 900 000 PLN (6 226 zł/m2)

11
-
787 m2
-
15814461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26636985 15814461 Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal trzykondygnacyjny z dużymi witrynami i oknami oraz z wejściem bezpośrednio od ulicy przy gliwickim rynku. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, zbudowana od podstaw. Ogrzewanie piec gazowy d...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 795 000 PLN (11 656 zł/m2)

11
-
154 m2
-
15814463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26636979 15814463 Oferujemy Państwu do sprzedaży podpiwniczony budynek biurowy, jednopiętrowy usytuowany na działce o powierzchni 1380 m 2 w miejscowości Jaworzno, tuż przy samym centrum handlowym. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd ze wszystkich miast aglomerac...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

1 200 000 PLN (3 297 zł/m2)

11
-
364 m2
-
15491309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 19757178 15491309 Urokliwy Pensjonat w centrum Szczyrku Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działającego pensjonatu o powierzchni 240 m² (plus poddasze z projektem rozbudowy), malowniczo położonego w sercu Szczyrku na działce o powierzchni ponad 11 a...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

2 860 000 PLN (11 917 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15814487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26636992 15814487 Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowydwie kondygnacje każda ok 63 m 2 , po generalnym remoncie, usytuowany w centrum Gliwic przy głównej ulicy Zwycięstwa. Duża witryna z jednym wejściem bezpośrednio od ulicy, obniżony sufit z oświetleniem...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 089 000 PLN (17 286 zł/m2)

11
-
63 m2
-