• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 248

15814465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26636980 15814465 Oferujemy do sprzedaży kompleks magazynowo - biurowo - produkcyjny z 10. osobnymi budynkami w tym czynną stacją benzynową, magazynami, placami manewrowym, miejscami postojowymi dla dużych zestawów ciężarowych. W skład nieruchomości wchodz...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

16 900 000 PLN (5 403 zł/m2)

11
-
3128 m2
-
14008120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 102029 14008120 Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana halą produkcyjno-magazynową z zapleczem socjalno-biurowym położona w przemysłowej dzielnicy Częstochowy. Łączna powierzchnia nieruchomości 6870 m2. Na terenie znajduje się również magazyn, magazynek gaz...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 199 000 PLN (3 088 zł/m2)

11
-
1036 m2
-
15591568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22011121 15591568 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE SYNDYKA MASY UPADŁOŚCI SEBASTIANA TRZENSIOKA BĘDĄCEGO OSOBĄ FIZYCZNĄ NIEPROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJSPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NALEŻĄCYCH DO SEBASTIANA TRZENSIOKA NIEPROWADZĄCEGO DZIAŁALNOŚCI GOSPO...

Kotulin (Śląskie, gm. Toszek)

823 770 PLN (15 zł/m2)

11
-
55164 m2
-
14573915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 143835 14573915 Hala produkcyjna dwunawowa o pow. 3960 m2. Dwie nawy szer. po 17,16 i 17,769 m Suwnice 10 t i 12,5 t. Wys. do haka 7,2 m. Media; prąd ok 200 KW, woda, kanalizacja, wentylacja, C.O. z sieci, sprężone powietrze, gazowa. Zaplecze socjalno-biurow...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

6 700 000 PLN (1 258 zł/m2)

11
-
5328 m2
-
15815120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26617314 15815120 Do sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 40 m², z dużym potencjałem aranżacyjnym i szacowanym ROI na poziomie 16%, zlokalizowany przy ulicy Siewnej w Bielsku-Białej – idealny pod działalność usługową lub inwestycję na wynajem.LOKALIZACJ...

Bielsko-Biała (Złote łany) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

129 000 PLN (3 225 zł/m2)

4
-
40 m2
1999
15564041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21412930 15564041 Lokal użytkowy pow. 719 m2 w inwestycyjnej lokalizacji z dużymi możliwościami adaptacyjnymi. Na sprzedaż lokal użytkowy w lokalizacji blisko terenach inwestycyjnych i Alcerol Mittal Poland w Dąbrowy Górniczej przy ul. Roździeńskiego. Okolica o ...

Dąbrowa Górnicza (Tworzeń) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (485 zł/m2)

11
-
719 m2
1974
15736802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24879055 15736802 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,4 m² z potencjałem do dowolnej aranżacji. Możliwość urządzenia lokalu użytkowanego oraz podziału na dwa odrębne lokale. MIESZKANIEMieszkanie ma powierzchnię 56,5 m², wysokość sufitów 3,15 m. Lokal j...

Katowice (Bogucice) (Śląskie, gm. Katowice)

479 500 PLN (8 502 zł/m2)

4
-
56.4 m2
-
15825108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny dwór, zamek, pałac 26589617 15825108 Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż Historyczny Pałac w Radoszewnicy. Piękna nieruchomość osadzona w lokalnej historii, a jednocześnie gotowa, by zapewnić nowym...

Radoszewnica (Śląskie, gm. Koniecpol)

6 500 000 PLN (6 915 zł/m2)

11
-
940 m2
2007
15798364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy na Parkitce 26167074 15798364 Na sprzedaż - wyjątkowy lokal usługowy w Częstochowie, ul. Łódzka Przedstawiam Państwu nowoczesny, wyremontowany lokal usługowy o powierzchni 65 m², położony na parterze w doskonałej lokalizacji przy ul. Łódzkiej w Częstochowie. Nieruchomość została ...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

450 000 PLN (6 923 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15647481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23232048 15647481 Nieruchomość komercyjna przy ul. Rooswerda 94 w Zabrzu stanowi wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającym się mieście. Działka o powierzchni 1 152 m² zabudowana jest budynkiem o powierzchni 326,7 m², który posiada dwa niezależne wejścia...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

1 300 000 PLN (3 981 zł/m2)

1
-
326.57 m2
-
15709857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24365592 15709857 LOKALIZACJAGaraż jest zlokalizowany w Sosnowcu przy ul. Kiepury.Znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum Sosnowca, jak również do tras wylotowych w kierunku Katowic, Dąbrowy Górnicz...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

69 800 PLN (4 309 zł/m2)

1
-
16.2 m2
-
15792612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26024423 15792612 BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOLOKALIZACJAOferowany lokal mieści się w zadbanej kamienicy, tuż obok Placu Mickiewicza, w bliskiej odległości od Rynku Głównego. Okolica zapewnia pełną infrastrukturę: liczne sklepy (w tym całodobowe), apteki, bary mleczne,...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

598 000 PLN (7 667 zł/m2)

4
-
78 m2
1905