• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15705792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24285916 15705792 Nieruchomość inwestycyjna z funkcją handlowo-magazynową i biurową Bytom, przy głównej drodzeŚwietna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących wielofunkcyjnej nieruchomości komercyjnej w doskonale wyeksponowanej lokalizacji w Bytomiu....

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

999 000 PLN (1 657 zł/m2)

10
2
603 m2
1924
15520818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20393889 15520818 Oferujemy nowoczesny i doskonale prosperujący salon 'beauty', możliwy do przejęcia na gotowo wraz z wyposażeniem, personelem i bazą stałych klientów. Lokal o powierzchni 72 m² usytuowany jest przy głównej ulicy w Gliwicach, w sąsiedztwie ma...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

1
2
72 m2
2020
15748078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25105574 15748078 Na sprzedaż budynek komercyjno-mieszkalny Bytom, ul. Jagiellońska 4Do sprzedaży budynek zlokalizowany w ścisłym centrum Bytomia, przy ul. Jagiellońskiej 4. Nieruchomość idealna pod działalność gospodarczą, wynajem lub połączenie funkcji mieszkalnej ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (1 244 zł/m2)

1
-
160 m2
1915
15219911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13069998 15219911 Budynek o powierzchni użytkowej 320,6 m2 dobrze usytuowany z dobrym dojazdem do węzła autostradowego Zapraszamy do inwestycji w Bytom-Stroszek!Przedstawiamy działkę usługowo-przemysłową 2512m² z budynkiem 320m², zlokalizowaną przy ul. Strzelców Bytom...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

1 099 000 PLN (3 434 zł/m2)

11
-
320 m2
-
15894746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27948446 15894746 BURMISTRZ MIKOŁOWAogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Mikołowie przy ul. Gliwickiej 373A, składającej się z działek nr 129671 o powierzchni 0,0395 ha, jednostce rejestrowej G.104, zapisanej w księ...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

500 000 PLN (2 937 zł/m2)

1
-
170.26 m2
-
15894623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946547 15894623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,65 m².Idealny na GABINETY lub BIUROLokalizacja w Dąbrowa Górniczej, na dobrze skomunikowanym osiedlu z dostępem do różnych środków transportu. Otoczeni...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (6 667 zł/m2)

6
-
66 m2
-
15894281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27938302 15894281 Na sprzedaż nieruchomość przemysłowo-magazynowaBojszowy, ul. JedlińskaOferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną o powierzchni około 10 000 m². Na terenie znajdują się budynki oraz infrastruktura umożliwiająca prowadzenie działalności produkcyjnej...

Bojszowy (Śląskie, gm. Bojszowy)

3 000 000 PLN (300 zł/m2)

1
-
9999 m2
-
15894237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27934820 15894237 Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ), Uchwały Nr IV2414 ...

Świętochłowice (Świętochłowice) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

1 400 000 PLN (1 869 zł/m2)

11
-
749 m2
1911
15881621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27642070 15881621 LOKAL UŻYTKOWY Z WITRYNĄ PO GENERALNYM REMONCIE 39 m² REJON STADIONU PIASTA Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 38,86 m². Wszystkie czasochłonne i najdroższe prace remontowe, w tym instalacje, podłogi oraz ściany, zostały...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

11
-
38 m2
-
15830284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26667492 15830284 Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój, ul. Al. Piłsudskiego 29 (obok kina). Sprzedajemy rewelacyjnie położony w centrum miasta budynek handlowo-usługowy, w pełni skomercjalizowany. Budynek o powierzchni komercyjnej 4500 m² na działce o powierzchni ...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

12 900 000 PLN (2 867 zł/m2)

11
-
4500 m2
-
15872206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488457 15872206 Przedmiot sprzedaży: Przedmiotem sprzedaży jest przygotowana i częściowo zrealizowana inwestycja deweloperska obejmująca 8 działek (w tym droga wewnętrzna). Projekt zakłada realizację: zabudowy szeregowej – 5 lokali mieszkalnych 2 bud...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 000 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
1269 m2
2024
15860272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181422 15860272 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalny garaż murowany o powierzchni 18 m² z dodatkowym podjazdem 18 m².Garaż w bardzo dobrym stanie technicznym, solidnie wykonany i przystosowany nie tylko do parkowania samochodu, ale...

Rybnik (Maroko-nowiny) (Śląskie, gm. Rybnik)

72 000 PLN (4 000 zł/m2)

1
-
18 m2
-