• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 125

15670623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23653432 15670623 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,13 m², położone w sercu Bytomia - w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Powstańców Warszawskich. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1910 roku, co dodaje jej wyjątkowego, historycznego charakteru. C...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (3 912 zł/m2)

2
1
102 m2
1910
15714323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24456255 15714323 Na sprzedaż duża kawalerka przerobiona na funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m² (plus piwnica 3,66 m²) położone blisko centrum Bytomia. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym bloku.Mieszkanie składa się z:2 pokoi,kuchni,przedpok...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

140 000 PLN (3 889 zł/m2)

1
-
36 m2
1970
15697428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24131824 15697428 Na sprzedaż 3-pokojowe, umeblowane mieszkanie w Bytomiu Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 62m², zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Bytomia bezpośrednio przy urokliwym Parku Kachla.Układ pomies...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

420 000 PLN (6 774 zł/m2)

3
1
62 m2
1986
15775337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25666242 15775337 Komfortowe mieszkanie w okolicy parku Bytom, ul. PułaskiegoOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 1. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji w Bytomiu, w rejonie ulicy Pułaskiego.Lokal składa się z:przestr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (5 818 zł/m2)

2
1
55 m2
1960
15470532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19288065 15470532 Na sprzedaż: Klimatyczne mieszkanie 85m² w Bytomiu – parterOferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 85m², zlokalizowane na parterze w kamienicy w Bytomiu. To wyjątkowa oferta dla miłośników połączenia zabytkowego charakteru z nowoczesnymi rozwiąz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

259 800 PLN (3 056 zł/m2)

2
1
85 m2
1907
15448158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18783538 15448158 Na sprzedaż mieszkanie o klasycznym układzie na jednej z najpiękniejszych ulic Bytomia – ul. Adama Mickiewicza.Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu Bytomia, przy ul. Adama Mickiewicza, która szczególnie nocą...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

299 000 PLN (3 398 zł/m2)

3
1
88 m2
1920
15870551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27429723 15870551 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przynależnej piwnicy.Mieszkanie jest bardzo jasne dzięki dużym oknom, które prakt...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

209 900 PLN (5 524 zł/m2)

2
1
38 m2
1973
15794636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26076342 15794636 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji – Bytom Karb, 33 m²Masz pomysł na swoje własne cztery kąty i szukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu? Sprawdź tę ofertę!Oferuję mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

130 000 PLN (3 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15714321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24456258 15714321 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m² (plus piwnica 6,34 m² łącznie 51,04 m²) położone blisko centrum Bytomia. Lokal znajduje się na idealnym 1. piętrze w bloku z dużym balkonem na całą szerokość mieszkania.Mieszkanie składa się z...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 902 zł/m2)

1
-
51 m2
1970
15649758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23299104 15649758 Na sprzedaż lokal mieszkalny na poddaszu w zrewitalizowanej kamienicy – Centrum BytomiaOferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny zlokalizowany na poddaszu w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego w ścisłym centrum Bytomia.Nier...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

99 000 PLN (1 623 zł/m2)

2
1
61 m2
1930
15856689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100599 15856689 2 pokojowe mieszkanie 47,9 m2- Bytom Miechowice. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (Miechowice) Lokal usytuowany jest na 8 piętrze bloku z...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 787 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15891194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890857 15891194 Bytom, ul. Małgorzatki - nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją, gotowe do wprowadzenia! Odrębna własność - KW Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,7 m² , po...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 974 zł/m2)

1
-
38 m2
-