• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 125

15888727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27821481 15888727 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIO MIESZKANIUNa sprzedaż jasna, ustawna kawalerka o powierzchni 26,53 m², zlokalizowana na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym bloku przy ul. Worpie w Bytomiu (dzielnica Karb).Mieszkanie przeszło generalny remont ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

144 900 PLN (5 367 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15868492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27382130 15868492 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWitam,Do sprzedanie mieszkanie 44 m2zalety:- ustawne - okna z dwóch stron mieszkania, dobre nasłonecznienie- ogrzewanie podłogowe- wyposażone w meble i sprzęt AGD - można wprowadzić się od razu- pierwsze p...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

187 000 PLN (4 250 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15886473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758097 15886473 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie po remoncie w centrum Bytomia przy ul.Rostka,w 3-piętrowej kamienicy -wyremontowany dach,klatka schodowa oraz piwnice-na 2-piętrze,okna PCV na wschód i na zachód,instalacje wód-kan,gaz wymieni...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

489 000 PLN (4 486 zł/m2)

3
-
109 m2
1913
15836753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719456 15836753 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki . Rozkład mieszkania: Duża, przechodnia kuchnia, Przestr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (2 069 zł/m2)

1
-
58 m2
1905
15787140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25917488 15787140 Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 na 3 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Matejki w Bytomiu - dzielnica Rozbark, składające się z jednego pokoju, widnej i oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju. Do mieszkania przy...

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

139 000 PLN (4 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1950
15863058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27238014 15863058 Mieszkanie z szybkim dojazdem do centrum i miast ościennych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m² + 3,04 m² piwnicy (łącznie 54,04 m² zgodnie z księgą wieczystą). Najważniejsze atuty: szybki dojaz...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

249 000 PLN (4 882 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15830949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum - Bytom pow. 20m/2, I piętro 26682972 15830949 PRZYTULNA KAWALERKA - BYTOM, UL. GŁOWACKIEGO NISKI CZYNSZ 200 ZŁ BLISKO A1Szukasz idealnego mieszkania „na start” lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie położone w sercu Bytomia przy ul. Głowackiego. To ofert...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (4 800 zł/m2)

1
1
25 m2
1957
15800045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26202797 15800045 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 55,39 m² 60 m od Rynku Ul. Piastów Bytomskich idealne dla rodziny lub inwestoraNa sprzedaż oferuję jasne, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 55,39 m² położone niemal w samym sercu Bytomia zale...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

279 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
60 m2
1960
15681552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23860887 15681552 Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, położoną w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich . To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania generującego stabilny dochód od za...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

265 000 PLN (5 096 zł/m2)

2
-
52 m2
1926
15815483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26636997 15815483 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki . Rozkład mieszkania: Duża, przechodnia kuchnia Przestro...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (2 069 zł/m2)

1
-
58 m2
1905
15483775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19576194 15483775 Oferujemy na sprzedaż - mieszkanie o powierzchni 34,72 m² w cenie 210 000 zł. Nieruchomość zlokalizowana jest w Bytomiu przy ulicy Marii Konopnickiej, w dzielnicy Rozbark. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze, posiada balkon, a budynek w którym się zn...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

196 999 PLN (5 794 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15750097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25117584 15750097 4 - POKOJOWE MIESZKANIE BYTOM CENTUM Uwaga - możliwość podziału mieszkania na dwa mniejsze lokale !Możliwość parkowania na dziedzińcu kamienicy lub zakupu garażu znajdującego się na dziedzińcu kamienicy 70 000Z przyjemnością prezentujemy Państwu t...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

667 500 PLN (4 334 zł/m2)

4
3
154 m2
1910