• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 113

15876408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do zamieszkania 2 pokoje z wielkim tarasem 27536941 15876408 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Stare Gliwice.Atuty:- Metraż: 48,14 m²- Taras aż 18,22 m² z ekspozycją po...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

560 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
-
48 m2
2018
15887587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27787495 15887587 Bardzo klimatyczne mieszkanie! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w samym centrum Gliwice przy Al. Wyszyńskiego, w pięknej odrestaurowanej kamienicy. Lokal znajduje się na poddaszu i zachwyca niepowtarzaln...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 999 PLN (11 316 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15851997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27023176 15851997 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,02 m², zlokalizowane na 1 piętrze budynku przy ul. Lutyckiej 25 w Gliwicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie Politechniki Śląskiej, co czyni ją atrakc...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

399 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
57.02 m2
1909
15847463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26915619 15847463 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105,15 m², usytuowane na 3 piętrze kamienicy przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Nieruchomość uniwersalna z możliwością dostosowania do wielu potrzeb przyszłych właścicieli. Z łatwością można np. zwiększyć ilość poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

525 000 PLN (4 993 zł/m2)

4
1
105.15 m2
1900
14611326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 149635 14611326 Bardzo ciekawa oferta, zarówno pod kontem zamieszkania dla rodziny oraz pod inwestycję! Przedstawiam mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budynku dwurodzinnym + garaż + ogród. Mieszkanie ma całkowitą powierzchnię użytkową 1...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

455 000 PLN (2 585 zł/m2)

7
-
176 m2
-
15886794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766944 15886794 Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m² usytuowane na parterze budynku składa się z przestronnego pokoju dziennego z przejściem do wydz...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960
15859819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27176455 15859819 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. KUSOCIŃSKIEGO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone na 4. piętrze w budynku z windą w Gliwicach przy ul. Kusocińskiego. Najważniejsze informacje: 3 niezależne pokoje balkon ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

430 000 PLN (6 935 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15832119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27737140 15832119 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym parterze kamienicy przy ul. Piwnej w Gliwicach.Budynek w dobry stanie, z terenem do parkowania tylko dla mieszkańców.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni oraz łazien...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

349 000 PLN (5 800 zł/m2)

2
1
60.17 m2
1930
15883888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27682499 15883888 Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla!!! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m², po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ z niezależnymi pomieszczeniami sprawia, że przestrz...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (9 160 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15858091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27138566 15858091 Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Gliwic. To miejsce idealne dla os&oacut...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15855911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078100 15855911 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Arkońskiej z nowym dachem i...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15827731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589187 15827731 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,20 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Rolnej w Gliwicach.Do lokalu przynależą:piwnica – 5,64 m²,komórka gospodarcza na zewnątrz – 11,85 m² (idealna na rowery, sprzęt sportowy lub jako doda...

Gliwice (Os. millenium) (Śląskie, gm. Gliwice)

229 000 PLN (5 181 zł/m2)

2
1
44.2 m2
1950