• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 113

15863359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245098 15863359 Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Batalionu Kosynierów w...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

449 000 PLN (7 741 zł/m2)

3
-
58 m2
1982
15873379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27516718 15873379 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gliwic – ul. Dąbrowskiego.Cena: 300 000 złOpis nieruchomości:Mieszkanie składa się z:- dwóch ustawnych pokoi ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15807615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26372544 15807615 Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych.Mieszkanie ma 52 mkw powierzchni, w stanie do remontu.Budynek w dobrym stanie, klatka schodowa zadbana, winda x2 w bloku.Ogrzewanie m...

Gliwice (Żwirki i wigury) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

2
1
52 m2
1976
15852697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27038361 15852697 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE, UL. GÓRNYCH WAŁÓWCena: 940 000 złPowierzchnia: 118 m²Piętro: 3Liczba pokoi: 4Forma sprzedaży: oferta na wyłącznośćNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 118 m², zlokalizowane na 3 piętrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

859 000 PLN (7 280 zł/m2)

4
2
118 m2
1930
15870420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428130 15870420 Do sprzedaży ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 6 piętrze 10 piętrowego bloku w Gliwicach przy ulicy mjr.pil. Jana Czernego. Mieszkanie korzystnie zlokalizowane, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wo...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

409 000 PLN (8 521 zł/m2)

3
1
48 m2
1978
15795182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26090687 15795182 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Długosza w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną i odrestaurowaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni ze spiżark...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

890 000 PLN (8 592 zł/m2)

3
1
103.59 m2
1910
15793956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26059636 15793956 Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Styczyńskiego w Gliwicach.Budynek w b.dobry stanie, z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Pom...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

549 000 PLN (8 743 zł/m2)

3
1
62.79 m2
1920
15826467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588869 15826467 Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Na metraż 62,72m2 składają się duży pokój (z ba...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

530 000 PLN (8 450 zł/m2)

3
1
62.72 m2
1988
15683723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23897167 15683723 Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc 2 niezależne wejścia - możliwoś...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

442 000 PLN (5 973 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15753726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25208811 15753726 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone na ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15814715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626053 15814715 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 1 piętrze apartamentowca przy ul. Poezji w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymLokal został podzielony na dwa niezależne mieszkania 2 pokojowe z otw...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

749 000 PLN (9 640 zł/m2)

4
2
77.7 m2
2023
15814714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26626052 15814714 Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 3 piętrze apartamentowca przy ul. Ossolińskich w Gliwicach.Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą i garażem podziemnymMieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem, 3 oddzieln...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (10 294 zł/m2)

4
2
77.62 m2
2023