• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 113

15547679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20893314 15547679 Oferujemy Państwu mieszkanie po remoncie przy ul. Jana Siemińskiego w Gliwicach Najważniejsze informacje: Piętro: parter Powierzchnia: 39m2 Pokoje: 2 Ogrzewanie: gazowe Klatka schodowa jest czysta i zadbana Mieszkanie składa się z: ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

339 000 PLN (8 692 zł/m2)

2
-
39 m2
1910
15814484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26636993 15814484 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny jednopokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksplo...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

349 000 PLN (11 633 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15765159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25465562 15765159 Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na trzecim piętrze w Gliwicach przy ulicy Świętojańskiej w odrestaurowanej, reprezentacyjnej trzypiętrowej kamienicy. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z bojlera elektrycznego. Mieszkanie składa się z dużej k...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

269 000 PLN (5 848 zł/m2)

1
-
46 m2
-
15814485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26636994 15814485 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksploatac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

545 000 PLN (10 283 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15814486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26636991 15814486 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny czteropokojowy z balkonem usytuowany na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty ekspl...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

769 000 PLN (9 613 zł/m2)

4
-
80 m2
2025
15765157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25465559 15765157 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe (obecnie gabinet ginekologiczny) na parterze w centrum Gliwic. Lokal z miejskim ogrzewaniem i ciepłą wodą z miasta. Niskie koszty eksploatacji. W bliskiej odległości, sklepy, przystanki komunikacji miejs...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

265 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15745758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065468 15745758 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny trzypokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksploatac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

609 000 PLN (9 823 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15745326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25055381 15745326 Oferujemy Państwu do sprzedaży bezpieczny bez gazu lokal mieszkalny dwupokojowy z balkonem usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z windą w Gliwicach. Rok budowy 2025, ogrzewanie miejskie, woda ciepła miejska, niskie koszty eksploatacj...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

485 000 PLN (9 898 zł/m2)

2
-
49 m2
2025
15815655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26625507 15815655 Gotowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Gliwicach – SzobiszowiceSzukasz przytulnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum Gliwic? To może być właśnie Twoje miejsce!LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w dzielnic...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

489 000 PLN (10 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15799547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26193397 15799547 Masz okazję nabyć unikatowy, gotowy do zamieszkania apartament położony na prestiżowym Osiedlu Królowej Bony. Wysoki standard wykończenia i duże okna zapewniają komfort i wyjątkowy klimat.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bezpośredniej bliskości...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

990 000 PLN (15 742 zł/m2)

2
2
62.89 m2
1927
15731446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24794887 15731446 Gliwice, ul. Perkoza – 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: salon przechodni z wyjściem do drugiego pokoju, syp...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

350 000 PLN (9 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1978
15742163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24985339 15742163 Gliwice, ul. Tarnogórska 20A – 3-pokojowe mieszkanie z garażem i poddaszem do adaptacjiOferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gliwic, w spokojnej drugiej linii zabudowy przy ul. Tarnogórskiej. Idealne dla osób, które szukają mie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

450 000 PLN (5 172 zł/m2)

3
1
87 m2
1985