• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15801027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26224284 15801027 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Poniszowice, ul. Parkowa. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,56 m2 , zlokalizowane w wielorodzinnym budynku przy ul. Parkowej w Poniszowicach. Budynek składa się z 3 klatek schodowych . W...

Poniszowice (Śląskie, gm. Rudziniec)

190 000 PLN (3 585 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15538825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20790689 15538825 Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 62,49 m², położony na 14. (ostatnim) piętrze prestiżowego kompleksu Atal Sky+ w Katowicach, przy ul. Korfantego.Mieszkanie zostało całkowicie umeblowane wszystkie meble są nowe i nie...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

930 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
62 m2
2024
15893698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27916551 15893698 Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 34 m², usytuowane na wysokim parterze w zadbanym budynku w Będzinie. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora poszukującego gotowego lokalu pod wynajem b...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

245 000 PLN (7 206 zł/m2)

2
1
34 m2
1965
15827135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633302 15827135 Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,22 m², położone przy ul. Bolesława Chrobrego w Rudzie Śląskiej (Bykowina).Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami, co zapewnia komfort codziennego uży...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

160 000 PLN (5 333 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15796991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134702 15796991 Wyjątkowa okazja! Przytulne i ciche mieszkanie w świetnej lokalizacji Ruda Śląska, ul. 1 Maja (Czarny Las)Na sprzedaż funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Lokal posiada miej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

264 000 PLN (5 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15790258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25962702 15790258 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (Bykowina, Niebieskie Dachy)Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie Dachy. Lokal znajduje się na 3. piętrze niskiego, cztero...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

335 000 PLN (5 154 zł/m2)

3
1
65 m2
1980
15875792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526944 15875792 Nowa wiosenna cena! 3 pokoje w sercu Mikołowa - 369 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Mikołowa – idealnego zarówno jako pierwsze własne mieszkanie, jak i inwestycja pod wynaje...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

369 000 PLN (6 798 zł/m2)

3
1
54.28 m2
1970
15897533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005747 15897533 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNiepowtarzalna oferta w centrum Gliwic bezpośrednio od właściciela- bez prowizjicena zawiera VAT, wystawiam fakturę VAT dlatego kupujący oszczędza też na podatku PCCNa sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe miesz...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

494 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15895692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962953 15895692 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. LOKALIZACJA: Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 317 zł/m2)

2
1
52.4 m2
1982
15896570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27982622 15896570 Eastate ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie w odnowionej przedwojennej kamienicy LOKALIZACJA:Kamienica mieści się praktycznie na rogu ulic Sienkiewicza z 3 maja. To lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zapewniająca wygodny dostęp do s...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

298 000 PLN (3 275 zł/m2)

4
1
91 m2
1930
15895925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963012 15895925 EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta i oferuje dostęp do sklep...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (9 307 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1980