• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15896565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27982606 15896565 Eastate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3 pokojowy apartament który docenią osoby lubiące niebanalne wnętrza i wyrazisty styl.LOKALIZACJA:Największym atutem lokalizacji przy Placu Dworcowym, przy którym stoi kamienica jest przede wszystkim do...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

790 000 PLN (7 980 zł/m2)

3
1
99 m2
1910
15896630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984448 15896630 Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe + salon o pow.75,99 m 2 (z antresolą, istnieje możliwość dostawienia ściany i zrobienia 3 pokoi + antresola) na Trynku. Mieszkanie po remoncie, urządzone w nowoczesnym stylu, utrzymane w kolorac...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

555 555 PLN (7 407 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15895786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962725 15895786 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na las oraz balkonem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudow...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

699 999 PLN (11 475 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15895702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27961993 15895702 Eastate ma przyjemność zaprezentować piękne, dwupoziomowe mieszkanie w Starym ChorzowieLOKALIZACJA:Ul. 17 Sierpnia w Chorzowie to spokojna część dzielnicy Stary Chorzów, łącząca kameralny charakter osiedla z dobrą komunikacją do centrum Chorzowa, Kat...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

830 000 PLN (12 622 zł/m2)

5
1
65.76 m2
2020
15829612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633380 15829612 Szukasz mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia większych nakładów finansowych, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rudzie Śląskiej, w niskim bloku po termomodernizacji ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 47,91 m2 do wpro...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

289 000 PLN (6 149 zł/m2)

2
1
47 m2
1985
15852786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27040128 15852786 Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem które pokochasz od pierwszego wejściaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m², położone na poddaszu w spokojnej miejscowości Mnich (gmina Chybie). To miejsce, które od pierwszej chwili daje poc...

Mnich (Śląskie, gm. Chybie)

320 000 PLN (3 855 zł/m2)

3
1
83 m2
1965
15849480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26969239 15849480 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w doskonałej lokalizacji w Gliwicach ? Na sprzedaż mieszkanie w o powierzchni użytkowej 74,59 m2 w kamienicy po term...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

649 000 PLN (8 770 zł/m2)

2
1
74 m2
1930
15862400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225675 15862400 Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30 m² na 9 piętrze - Sosnowiec, ul. Ostrogórska 35 - w bliskim sąsiedztwie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk Farmaceutycznych. Zielona okolica z doskonałą infrastruktur...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

225 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
-
30 m2
1975
15878264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje gotowe do wejścia 27591922 15878264 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostce. Mieszkanie usytuowany jest na 10. piętrze w budynku wyposażonym w a...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

420 000 PLN (8 936 zł/m2)

2
-
47 m2
1967
15793149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26031847 15793149 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 36 m², dostępne od zaraz. Lokal znajduje się w bloku po termomodernizacji, co zapewnia lepszą izolację cieplną i niższe koszty ogrzewania.W mieszkaniu wykonano gładzie na ścianach oraz wymieniono instalację ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

185 000 PLN (5 139 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15881059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27621572 15881059 Przytulne i zadbane mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania [lub odświeżenia].Ruda Śląska, dzielnica Halemba, ul. Księdza Pawła LexaJeśli szukasz mieszkania w tej okolicy - zatrzymaj się! Ta oferta może Cię zainteresować.Na sprzedaż zadbane i sł...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

358 000 PLN (7 956 zł/m2)

2
1
45 m2
1975
15847556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26920651 15847556 2 pokoje z widokiem na park 33,4 m² Bytom, ul. WrocławskiejNa sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,4 m², położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Wrocławskiej w Bytomiu.Największym atutem nieruchomości jest b...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

194 900 PLN (5 906 zł/m2)

2
1
33 m2
1980