• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15828434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633347 15828434 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m².Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie wyjątkowo zadbane i ustawne, instalacje zostały wymienione w 2025 roku.Mies...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15897227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998300 15897227 Oferta dodana za pomocą ADDOMNowoczesne M3 po generalnym remoncie – Wodzisław Śląski, ul. WyszyńskiegoBądź pierwszym lokatorem! Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m², zlokalizowane w świetnym punkcie Wodzisławia ...

Wodzisław Śląski (Wodzisław śląski) (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

269 000 PLN (7 270 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15897229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998301 15897229 Oferta dodana za pomocą ADDOMNowoczesne 46 m² po remoncie – ul. Wyszyńskiego Gotowe do wejścia!Szukasz mieszkania po remoncie? Cenisz wysoki standard i świetną lokalizację? To oferta dla Ciebie!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², ...

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15885003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne M4 z balkonem | 1 piętro | spokojna okolic 27715285 15885003 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m², położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i utrzymane w klasycznym stylu. Loka...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

295 000 PLN (5 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1972
15883815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
92,5 m² | Zabrze blisko Gliwic | po remoncie 27675994 15883815 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m², położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do ż...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

489 000 PLN (5 315 zł/m2)

4
2
92 m2
-
15882221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | 41 m² | gotowe do zamieszka 27658385 15882221 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m², zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Sierotki, w kamienicy, stanowiącego idealną propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Najważnie...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

245 000 PLN (5 976 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15877394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem | do własne 27569443 15877394 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Dąbrówki w Rybniku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Mieszkanie stanowi dobrą bazę do stworzenia prze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 000 PLN (5 698 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15872010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem | parter | spokojna okolica | 27483925 15872010 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, co zapewnia komfort codziennego życia. Mieszkanie...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

395 000 PLN (7 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15894761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z balkonem. 27948623 15894761 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem. Lokal o powierzchni 47,81 m², położony na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Lubelska 20 w Sosnowcu. Ściany w mieszkaniu zostały odświeżone. Lokal jest gotowy do zami...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
1
47 m2
1977
15814488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | zielona okolica | balkon 26635456 15814488 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, słonecznego, dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji Apartamenty Mikusińskiego w katowickiej dzielnicy Wełnowiec - Józefowiec.Najważniejsze atuty:Brak poda...

Katowice (Józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

473 000 PLN (11 262 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15802865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Józefowiec – 3 pokoje z balkonem, 71 m² 26280370 15802865 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i słonecznego mieszkania o powierzchni 71,2 m², położonego w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Katowic — dzielnica Józefowiec, ul. Mikusińskiego. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz o...

Katowice (Józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

490 000 PLN (6 901 zł/m2)

3
1
71 m2
1960
15893373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27909721 15893373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24,28 m, położone w odnowionym, czteropiętrowym bloku przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze i stanowi idealną propozycję dla sin...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

116 000 PLN (4 833 zł/m2)

1
-
24 m2
1970