• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15896093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27967566 15896093 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerLokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarni, łazienki z WC , pomieszczenia gospodarczego i przedpokoju . Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,82 m kwadratowych.Telefon: 515995345...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

195 000 PLN (2 635 zł/m2)

2
-
74 m2
-
15841607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792286 15841607 SOSNOWIEC - MILOWICE 2 POKOJE III PIĘTRO OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-3 o powierzchni 37 m² , położone na III piętrze niskiego bloku w bardz...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

189 000 PLN (5 108 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15896299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976626 15896299 3 POKOJE Z POTENCJAŁEM 47,8 m HALEMBA II PIWNICA SPOKOJNA OKOLICA Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie według własnego gustu, w czystym i zadbanym budynku?Ta oferta to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i świetnej lok...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

249 999 PLN (5 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15896817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988431 15896817 Idealna oferta dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub pod inwestycję!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,85 m², położone przy ul. Wrębowej, z pięknym widokiem na okolicę.Lokal znajduje się na 3. piętrze w...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15896561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982601 15896561 2-pokojowe mieszkanie wśród zieleni Gotowe do zamieszkania Zdrój, ul. KusocińskiegoSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść praktycznie od zaraz, bez wielkiego remontu i z genialnym klimatem? To miejsce naprawdę robi robotę. Dwupokojowe mieszkan...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

255 000 PLN (5 543 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628181 15881317 Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie.Lokal znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą (winda po remoncie w kwietniu 202...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

389 000 PLN (6 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15858601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27151098 15858601 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica.Opiekun ofertyMichał Dobrowolski tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- pok...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

529 900 PLN (9 635 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15886255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27751045 15886255 Katowice, ul. Jesionowa - 35,5 m², 7 piętro, osobna kuchnia, przy Parku Wełnowieckim Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 7 piętrze w apartamentowcu przy ul. Jesionowej w Katowicach. Najważni...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

355 000 PLN (10 143 zł/m2)

1
-
35 m2
2001
15806791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26352310 15806791 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,25 m², zlokalizowane na parterze zadbanego, trzypiętrowego bloku w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych dzielnic Katowic Janów-Nikiszowiec. Nieruchomość położona ...

Katowice (Janów-nikiszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1960