• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15793794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26048539 15793794 Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, mieć wszystko pod ręką i jednocześnie szukają mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,12 m², zlokalizowane na wygodnym pierwszym...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

229 000 PLN (4 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1963
15829144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633356 15829144 Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 49,70 m2 przy ulicy Brzozowej w Tychach (Osiedle B) w niskim bloku po termomodernizacji.Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 - piętrowym bloku po termomodernizacji (przód blo...

Tychy (Osiedle b) (Śląskie, gm. Tychy)

349 000 PLN (7 122 zł/m2)

2
1
49 m2
1986
15878947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27602835 15878947 3 pokoje + garaż w cenie centrum Rydułtów!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 2. piętrze przy ul. Krzyżkowickiej w centrum Rydułtów. Nieruchomość idealna dla rodziny z dzieckiem - przemyślany układ pozwala na wygodne oddz...

Rydułtowy (Śląskie, gm. Rydułtowy)

245 500 PLN (5 337 zł/m2)

3
1
46 m2
1967
15896558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982598 15896558 Mieszkanie 99,84 m² po generalnym remoncie Bytom ul Orląt Lwowskich.Na sprzedaż przestronne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 99,84 m², położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Bytomia. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadba...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

439 000 PLN (4 526 zł/m2)

2
1
97 m2
1920
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15866399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320659 15866399 Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacjaNa sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Skotnica w centrum Mikołowa....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

424 000 PLN (10 600 zł/m2)

2
1
40 m2
2022
15846822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26894189 15846822 Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy StroszekPodstawowe informacje:Powierzchnia użytkowa: 48,75 m²Piwnica: 3,78 m²Piętro...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15867838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27352772 15867838 Mieszkanie trzypokojowe 1. piętroUkład mieszkania:- trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne WC - balkon typu loggia - do mieszkania przynależy piwnica Lokalizacja:- ul. Zebrzydowicka - ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

309 990 PLN (5 536 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15847522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26917519 15847522 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m² z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny!Genialna oferta mieszkania po remoncie w świetnej lokalizacji blisko Centrum Rybnika!Rozkład mieszkania...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (6 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1981
15887555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27785465 15887555 Szukasz mieszkania, do którego będziesz mógł się wprowadzić od razu po zakupie? - zatrzymaj się!Ta oferta może Ci się spodobać.Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,44 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rudy Śląs...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

315 000 PLN (8 514 zł/m2)

2
1
37 m2
1975
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15839044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737495 15839044 Na sprzedaż oferuję kawalerkę o powierzchni 22 m2 w bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie przytulne, idealne dla studenta lub jako pierwsze własne. Lokalizacja idealna w samym środku aglomeracji śląskiej, blisko autostrady A1, szybko i łatwo można się d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

139 900 PLN (6 359 zł/m2)

1
1
22 m2
1970