• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15896122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970547 15896122 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego w zielonej i spokojnej części Sosnowca przy ul. Biała Przemsza. Lokal znajduje się w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji. Do mieszka...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

199 800 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15881512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27635954 15881512 Wyremontowane M2 na parterze z balkonem - Radlin, ul. Irysowa!Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39,33 m², zlokalizowane na parterze w spokojnej części Radlina przy ul. Irysowej. Lokal gotowy do wprowadzenia - i...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

229 000 PLN (5 872 zł/m2)

1
1
39 m2
1961
15529664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588348 15529664 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15494210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19805415 15494210 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni aż 150 m2!Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu Mała Skandynawia. W bardzo dobrym i cichym miejscu narożny apartament zapewnia brak bezp...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

770 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
63 m2
2011
15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15691120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24011722 15691120 2 pokojowe mieszkanie na Tysiącleciu w CzęstochowieOkolica jest idealna dla rodzin z dziećmi czy osób aktywnych bliskość basenu, przedszkola oraz różnorodność sklepów i bliskość do centrum handlowego M1, czynią tę ofertę wyjątkową. Dodatkowo, Tysiąc...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

330 000 PLN (8 919 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15529654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588349 15529654 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15779353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25772460 15779353 Ruda Śląska to dynamicznie rozwijające się miasto, które łączy w sobie przemysłową historię regionu z nowoczesnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Miasto oferuje wiele terenów zielonych oraz atrakcji kulturalnych, a także dogodny dojazd do większych o...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

139 000 PLN (3 861 zł/m2)

1
1
36 m2
1920
15692551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24047711 15692551 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.OKAZJA DLA INWESTORA: można przejąć umowę najmu długoterminowego.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć si...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

610 738 PLN (10 012 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15692560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047710 15692560 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

499 500 PLN (9 990 zł/m2)

1
1
50 m2
2023