• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15805849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318343 15805849 Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika idealne pod remont według własnego projektuSzukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta łączy świetną lokalizację, wygodny układ i ogromny potencjał ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

229 900 PLN (6 050 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15881552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27638372 15881552 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co pozwala na ...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1960
15829613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633384 15829613 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Będzinie przy ulicy Skalskiego 8 o powierzchni 31,5 m².Przestronny salon z aneksem kuchennym zyskał wyjątkowy charakter dzięki wydzieleniu komfortowej strefy sypialnianej, którą od części dziennej oddzi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

219 000 PLN (6 636 zł/m2)

1
1
33 m2
1975
15803030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26284316 15803030 Genialna okazja! 2 ustawne pokoje z balkonem - Rybnik, ul. Morcinka!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,75 m² z dwoma dużymi, ustawnymi i nie przejściowymi pokojami, co pozwala wygodnie oddzielić strefę dzienną od sypialnianej. Z sal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

185 000 PLN (4 022 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15872286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489617 15872286 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m² z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej.Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według własnej wizji? Prezentuję mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na p...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

165 000 PLN (3 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15864779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27272740 15864779 Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i dwustronne mieszkanie położone przy ulicy Wyzwolenia w Łazach, które stanowi idealną propozycję dla osób szukających przestrzeni i codziennej wygody. Lokal usytuowany na czwartym piętrze oferuje widok na dwie strony św...

Łazy (Śląskie, gm. Łazy)

315 000 PLN (4 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1985
15858012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27137792 15858012 REZERWACJANa sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 62m2 na ulicy Limanowskiego w Dąbrowie Górniczej.Stan prawny: pełna własność z KWDostępne od zaraz. Prowizja biura do uzgodnienia z agentem.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Ki...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

310 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
62 m2
1960
15835655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707487 15835655 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Zawiercia, w pobliżu centrum miasta o powierzchni 69,3 m², położone na parterze kamienicy. To doskonała propozycja dla osób szukających ustawnego mieszkania w dobrej cenie.Nieruchomość składa...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

325 000 PLN (4 710 zł/m2)

3
1
69 m2
1920
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15864997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277845 15864997 2 pokoje - 35,38 m² - 1 piętro - Balkon - ZieleńNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m², położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjał...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15580640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21774746 15580640 SOKOLSKA 33 - stąd w zaledwie 5 minut dojdziesz do Spodka. To ścisłe centrum Katowic, bardzo wyjątkowa lokalizacja ---> nie zwlekaj z zakupem bo podobna oferta może się prędko nie powtórzyć!Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę miesz...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

570 000 PLN (11 176 zł/m2)

3
1
51 m2
1968
15756376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25252314 15756376 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III piętrze zadbanego budynku przy ul. Saint Vallier tuż obok Teatru oraz Plac...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1970