• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15692558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047708 15692558 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

576 402 PLN (10 293 zł/m2)

1
1
56 m2
2023
15861673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27210503 15861673 SOSNOWIEC - POGOŃ DUŻA KUCHNIA PARTER OGÓLNODOSTĘPNY PARKING NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-2 o powierzchni 33 m² , położone na parterze niskiego bloku w bardzo dobr...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

179 000 PLN (5 424 zł/m2)

1
-
33 m2
1950
15852676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27037979 15852676 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – GLIWICE ŁABĘDY Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic – Łabędy, przy ul. Tuwima. Najważniejsze informacje: Powierzchnia mieszkania: 46 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Ogrz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

300 000 PLN (6 522 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15896267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974636 15896267 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo sprzedania mieszkanie w centrum Częstochowy o pow 66 m składające się z 3 pokoi, kuchni , łazienki. Na podłodze częściowo parkiet, okna za wyjątkiem jednego plastikowe, balkon. Mie...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

219 000 PLN (3 318 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15896209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973069 15896209 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,4 m², położone na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal posiada atrakcyjny widok oraz ogrzewanie miejskie. Świetna lokalizacja — zaledwie kilka minut od centrum. Mieszk...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 688 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15867278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343456 15867278 2 POKOJE PO REMONCIE 30,3 m WINDA PIWNICA REZERWACJA!!!Szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności i świetnej lokalizacji ,idealne na start lub jako gotowiec inwestycyjny. Biu...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (6 300 zł/m2)

2
1
30 m2
1975
15892441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898764 15892441 Do sprzedania duże czteropokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku w Gliwicach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z czterech niezależnych pokoi, łazienki, osobnego WC oraz widnej...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

519 000 PLN (7 110 zł/m2)

4
1
73 m2
1980
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980