• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 389

15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980
15889174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845742 15889174 Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, dzięki czemu jest cichy i zap...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

212 000 PLN (5 840 zł/m2)

1
1
36.3 m2
1930
15881069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622197 15881069 Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Jasińskiego (dzielnica Trynek). Mieszkanie o powierzchni 46 m² składa się z: kuchni dwóch niezależnych pokoi łazienki z WC przedpokoju Lokal jest rozkładowy, z ekspozycją ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

304 000 PLN (6 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15879297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612433 15879297 Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej składa się z: ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15801011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26224268 15801011 OFERTA SPRZEDAŻY – WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE Gliwice, ul. Mikołowska Cena: 530 000 zł Kontakt: Kasia – 534 901 700 Na sprzedaż prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na parterze w jednej z najlepiej skomuniko...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

490 000 PLN (9 154 zł/m2)

3
-
53.53 m2
-
15803406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294755 15803406 Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika.Na sprzedaż:- 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m²- wygodne I piętro w niskim, kamer...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15894840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949680 15894840 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży  mieszkania M3 o powierzchni 35,8 m², zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ulicy Adamieckiego. MIESZKANIE DO REMONTU. WYMIENIONO  OKNA I DRZWI WEJŚCIOWE oraz PIONY KANALIZ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

209 000 PLN (5 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1972
15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 000 PLN (4 854 zł/m2)

2
1
41 m2
1945
15864409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27267277 15864409 Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m², położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Lokal usytuowany jest na poszukiwanym trzecim piętrze wi...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (7 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980