• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 719

15868627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27387412 15868627 EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący 530 291 993Wyjątkowa działka inwestycyjna 26,5 ha Beskidy UT + RSkoczów Pogórze, woj. śląskiePowierzchnia: 264 743 m² (26,5 ha)Opis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowa, rozległa nieruchomość inwestycyjna...

Pogórze (Śląskie, gm. Skoczów)

5 000 000 PLN

-
-
264743 m2
-
15775501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25675618 15775501 Okazja!!!Polecamy do sprzedaży jednopiętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 90 m2, podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem, położony w spokojnej okolicy w Siemianowicach Śląskich na pograniczu Bytkowa i Michałkowic blisko lasu, usytuow...

Siemianowice Śląskie (Bytków) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

599 000 PLN (6 656 zł/m2)

3
2
90 m2
1930
15795100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26090059 15795100 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Przedmiotem sprzedaży jest duża, atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2153 m², położona w Zawierciu w dzielnicy Stawki, jednej z najbardziej spokojnych i cenionych lokalizacji miasta.Zaledwie 1...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

384 000 PLN

-
-
2153 m2
-
15722227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616887 15722227 NOWY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC !!! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu w nowej Inwestycji! Oddanie koniec września 2026 r. st. de...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

815 000 PLN (10 188 zł/m2)

3
-
80 m2
2024
15701904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24224973 15701904 Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31A. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze przemysłowym, z...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

5 200 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
3866 m2
1975
15851815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27020869 15851815 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBudynek murowany pod dachem z konstrukcji drewninej pokryty eternitem płaskim.Do budynku mieszkalnego przybudowany budynek gospodarczy murowany kryty blachąTelefon: 690647954...

Milówka (Milówka) (Śląskie, gm. Milówka)

450 500 PLN (2 264 zł/m2)

6
-
199 m2
1955
15490942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19756061 15490942 Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod dystrybutorami: 209,1m2. W skład budynku stacji paliw wch...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

11 685 000 PLN

-
-
4574 m2
-
15497676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny stacja benzynowa 19882396 15497676 Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod dystrybutorami: 209,1m2. W skład budynku stacji paliw wch...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

11 685 000 PLN (64 203 zł/m2)

11
-
182 m2
2023
15868271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27373832 15868271 Działki budowlane 20 minut od Częstochowy. Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości STARCZA przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od ...

Starcza (Śląskie, gm. Starcza)

97 750 PLN

-
-
850 m2
-
15868222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27369478 15868222 WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 165 m2 wraz z zapleczem. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia z możliwością podzielenia go...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

700 000 PLN (4 242 zł/m2)

11
-
165 m2
-
15868220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27369482 15868220 Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy !! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3151 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os. Kolejarzy. Dojazd do działki drogą gminną. Wymiary dział...

Tarnowskie Góry (Stare tarnowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 500 000 PLN

-
-
3151 m2
-
15868219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27369481 15868219 DZIAŁKA z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! - Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2370 m2 - położona w Świerklańcu! Działka w kształcie prostokąta, media: prąd na działce, studnia głębi...

Świerklaniec (Śląskie, gm. Świerklaniec)

799 000 PLN

-
-
2370 m2
-