• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 424

15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15829252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649610 15829252 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,6 m z balkonem, położonego na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kopalnianej w Chorzowie. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie techn...

Chorzów (Chorzów ii) (Śląskie, gm. Chorzów)

280 000 PLN (6 512 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15853324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27047839 15853324 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15804152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26301682 15804152 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze.Mieszkanie do odświeżenia.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

309 000 PLN (6 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15850042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26986587 15850042 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej nieruchomości z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku (4-piętrowym) po termomodernizacji. Przynależą do niego również dwa balkony oraz piwnica.Opie...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

487 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
61 m2
1975