• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 414

15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15863690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254756 15863690 Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,10 m2 oraz zaadaptowana część wsp&amp...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

365 000 PLN (6 636 zł/m2)

2
-
55 m2
1970
15894399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27941692 15894399 Mieszkanie o powierzchni 69,91 m², położone na 2. piętrze kamienicy w Gliwicach. Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne lokale mieszkalne, co czyni ofertę atrakcyjną zarówno dla inwestora, jak i osób szukających...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

329 000 PLN (4 768 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15870343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27427484 15870343 Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym domofonem przed którym miejsca parkingowe dla mieszkańców. Okna pla...

Siemianowice Śląskie (Centrum) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15879135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe z dwoma balkonami 27608865 15879135 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-Zachód)- Ogrzewanie miejskie bez podzielników- Instalacja elektryczna ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

414 500 PLN (7 821 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
15885003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne M4 z balkonem | 1 piętro | spokojna okolic 27715285 15885003 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m², położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie jest po remoncie, zadbane i utrzymane w klasycznym stylu. Loka...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

295 000 PLN (5 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1972
15883815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
92,5 m² | Zabrze blisko Gliwic | po remoncie 27675994 15883815 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 92,5 m², położonego w klimatycznej kamienicy przy ul. Orląt Lwowskich w Zabrzu, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do ż...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

489 000 PLN (5 315 zł/m2)

4
2
92 m2
-