• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 448

15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15863566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27252205 15863566 Idealna oferta na start i rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu - wchodzisz i mieszkasz!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 31,13 m2 zlokalizowanego w Zabrzu (Maciejów) przy ul. Wolności.Mieszkanie znajd...

Zabrze (Maciejów) (Śląskie, gm. Zabrze)

249 000 PLN (8 032 zł/m2)

2
1
31 m2
2000
15890700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883219 15890700 Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
46.2 m2
1978
15890982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883554 15890982 Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Korzystna komunikacja. Na metraż 64,72...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

309 000 PLN (4 774 zł/m2)

3
1
64.72 m2
1957
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

427 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15826412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588025 15826412 -- 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62m2 (+3,25m2 dodatkowa powierzchnia korytarz). Lokal usytuowany na VI piętrze. Mieszkanie składa się z trz...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

359 900 PLN (5 805 zł/m2)

3
-
62 m2
1978