• Nieruchomości woj. Śląskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje7
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 240m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 850 000 PLN
  • MiastoBielsko-biała
  • Rok budowy1985

Opis szczegółowy

AGNIESZKA CZYRPAK
Agent prowadzący
XXXXX360

Dom wolnostojący po generalnym remoncie | garaż 2-stanowiskowy | ogród | Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie.

Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, wolnostojący dom jednorodzinny położony w prestiżowej i spokojnej części Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie, przy ul. Argentyna 7A.

Nieruchomość gotowa do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Dom przeszedł szereg modernizacji i remontów, dzięki czemu łączy solidne wykonanie z komfortem nowoczesnego użytkowania.

Najważniejsze atuty nieruchomości:

* dom wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym,
* garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym,
* pięknie zagospodarowany i zadbany ogród,
* teren ogrodzony, monitorowany i zabezpieczony alarmem,
* prywatna droga dojazdowa wyłożona kostką brukową (udział w drodze),
* spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum miasta oraz w kierunku Szczyrku,
* możliwość sprzedaży wraz z wyposażeniem.

Informacje techniczne:

* budynek wykonany z ceramiki,
* dach blachodachówka, wymiana pokrycia wraz z rynnami i oknami dachowymi w 2020 roku,
* wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych w 2000 roku,
* stolarka aluminiowa wymieniona w 2002 roku,
* nowoczesny piec gazowy wymieniony około 5-6 lat temu,
* kanalizacja miejska,
* siła,
* internet i telefon.

Układ pomieszczeń:

* 7 pokoi,
* 2 łazienki,
* osobne WC,
* 2 balkony,
* taras ok. 20 m²,
* przestronna strefa dzienna z kominkiem,
* drewniane schody prowadzące na piętro.

Standard wykończenia:

* podłogi ceramiczne oraz parkiet drewniany,

* automatyczne bramy garażowe,
* system automatycznego nawadniania ogrodu,
* zewnętrzna, zadaszona strefa relaksu z kominkiem,
* kostka brukowa wokół domu i przed posesją.

Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Bielsko-Biała Mikuszowicach Śląskich. To miejsce cenione za kameralną zabudowę jednorodzinną, świetną komunikację oraz bezpośrednią bliskość terenów rekreacyjnych i górskich.

Ogromnym atutem lokalizacji jest szybki dostęp do terenów spacerowych i rekreacyjnych:

* w kilka minut można dotrzeć do terenów rekreacyjnych Błonia,
* bardzo blisko znajduje się również Cygański Las jedna z najbardziej lubianych stref spacerowych i rowerowych w Bielsku-Białej, będąca jednocześnie doskonałą bazą wypadową w Beskidy.

W najbliższym otoczeniu znajdują się:

* przystanek komunikacji miejskiej ok. 150 m od nieruchomości,
* szybki wyjazd w kierunku Szczyrk oraz centrum miasta,
* Uniwersytet Bielsko-Bialski przy ul. Willowej,
* Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska,
* sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz tereny spacerowe.

Lokalizacja zapewnia idealne połączenie spokojnego, zielonego otoczenia z bardzo szybkim dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i tras wyjazdowych w kierunku Szczyrk czy terenów górskich Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego. To miejsce stworzone dla osób, które chcą mieszkać komfortowo, prestiżowo i jednocześnie aktywnie korzystać z uroków Podbeskidzia.

CENA DO NEGOCJACJI.
Oferta na wyłączność.
Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży.

WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA TYLKO WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

RE/MAX Invest
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko-Biała
33 821 90 05

Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889581
  • Data publikacji: 12 maja 2026 15:25 (8 minut temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 7

Mapa

Śląskie, Bielsko-Biała ,
REMAX Invest

REMAX Invest

+48XXXXXX005
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Bielsko-Biała

nieruchomosci-slaskie-24.pl / 15889581

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 850 000 PLN

7 708 zł/m2
Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

REMAX Invest

+48338219005

Główne cechy:

  • Powierzchnia 240m2
  • Pokoje 7
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1985

Opis - Dom Wolnostojący

AGNIESZKA CZYRPAK
Agent prowadzący
608 391 360

Najważniejsze atuty nieruchomości:

* dom wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym,
* garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym,
* pięknie zagospodarowany i zadbany ogród,
* teren ogrodzony, monitorowany i zabezpieczony alarmem,
* możliwość sprzedaży wraz z wyposażeniem.

Informacje techniczne:

* budynek wykonany z ceramiki,
* wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych w 2000 roku,
* stolarka aluminiowa wymieniona w 2002 roku,
* nowoczesny piec gazowy wymieniony około 5-6 lat temu,
* kanalizacja miejska,
* siła,
* internet i telefon.

Układ pomieszczeń:

* 7 pokoi,
* 2 łazienki,
* osobne WC,
* 2 balkony,
* taras ok. 20 m²,