• Nieruchomości woj. Śląskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 64m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 749 000 PLN
  • MiastoZrębice
  • Rok budowy2021

Opis szczegółowy

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
ZRĘBICE PIERWSZE – nowoczesny, energooszczędny dom w otoczeniu lasu
Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny wybudowany w latach 2021/2022 z materiałów najwyższej jakości, wykończony i gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo spokojnej części miejscowości Zrębice Pierwsze, przy kameralnej ul. Leśnej, na malowniczym Szlaku Orlich Gniazd.
Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie, energooszczędności oraz nowoczesnym stylu życia. Dzięki zastosowaniu pompy ciepła Panasonic All in One 5 kW, instalacji fotowoltaicznej działającej na korzystnych zasadach net-meteringu oraz wentylacji mechanicznej z rekuperacją, nieruchomość jest praktycznie bezkosztowa w utrzymaniu i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Istnieje możliwość przepisania obecnych warunków rozliczenia instalacji fotowoltaicznej na nowego właściciela.
Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zieleni i lasów – z każdego okna rozpościera się widok na naturę. To miejsce zapewnia ciszę, prywatność i wyjątkowy klimat życia blisko przyrody. Okolica idealnie sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym oraz aktywnemu wypoczynkowi. Poranki umila śpiew ptaków, a z okien często można obserwować leśne zwierzęta. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają faktyczny wygląd nieruchomości.
W pobliżu znajdują się:
• szkoła podstawowa i przedszkole,
• sklepy,
• ośrodek zdrowia,
• kościół.
Dojazd prowadzi asfaltową, regularnie odśnieżaną drogą o bardzo małym natężeniu ruchu.
Działka
Dom usytuowany jest na szerokiej i atrakcyjnie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 1300 m² i szerokości ok. 34 m.
Na posesji znajdują się:
• liczne nasadzenia ozdobne,
• kilkaset wrzosów,
• kilkadziesiąt hortensji,
• starannie dobrane odmiany borówki amerykańskiej i jagody kamczackiej,
• wygodne ścieżki,
• taras wyłożony płytami,
• dekoracyjne strefy z kamienia ozdobnego.
Całość jest ogrodzona i bardzo estetycznie utrzymana.
Powierzchnia i układ pomieszczeń
Powierzchnia zabudowy: 81 m²
Powierzchnia użytkowa parteru: ok. 64 m²
Dodatkowo: nieużytkowe poddasze
W skład domu wchodzą:
• przestronny salon z otwartą kuchnią – ok. 30 m²,
• sypialnia z dużą szafą w zabudowie – ponad 13 m²,
• drugi pokój / gabinet / sypialnia – ok. 10 m²,
• łazienka z prysznicem – ponad 5 m²,
• hol i komunikacja – ok. 7 m².
Wnętrza są jasne, funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym przeszkleniom.
Standard wykonania
• nowoczesne okna trzyszybowe Vertex,
• duże okno tarasowe w salonie,
• ocieplenie styropianem 20 cm,
• tynk silikonowy,
• dach pokryty blachodachówką,
• podbitka PVC VOX z oświetleniem LED,
• parapety aluminiowe,
• strop drewniany,
• ogrzewanie podłogowe w całym domu,
• wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja),
• instalacja hydrauliczna i elektryczna,
• docieplenie poddasza wełną mineralną,
• tynki gipsowe i wylewki,
• nowoczesna pompa ciepła Panasonic All in One 5 kW,
• instalacja fotowoltaiczna pokrywająca zapotrzebowanie energetyczne domu,
• ogrodzenie panelowe,
• zbiornik na ścieki 9 m³.
To idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego, energooszczędnego domu w spokojnej i zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do najważniejszej infrastruktury.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.

Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893747
  • Data publikacji: 16 maja 2026 05:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 3

Film:

Mapa

Śląskie, Zrębice ,
Zbyszek

Zbyszek

+48XXXXXX080
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Zrębice

nieruchomosci-slaskie-24.pl / 15893747

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

749 000 PLN

11 703 zł/m2
Zrębice (Śląskie, gm. Olsztyn)

Zbyszek

+48723318080

Główne cechy:

  • Powierzchnia 64m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 2021