• Nieruchomości woj. Śląskie

329 000 PLN na sprzedaż

Gliwice (Śląskie - gmina Gliwice)

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 69m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 329 000 PLN
  • MiastoGliwice
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Mieszkanie o powierzchni 69,91 m², położone na 2. piętrze kamienicy w Gliwicach. Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne lokale mieszkalne, co czyni ofertę atrakcyjną zarówno dla inwestora, jak i osób szukających mieszkania pod wynajem.

Układ pomieszczeń:

3 pokoje,
duża, ustawna kuchnia,
łazienka z WC,
przedpokój.

Dodatkowym udogodnieniem jest zamykany parking znajdujący się bezpośrednio przy budynku.

Stan techniczny:
Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w centrum Gliwic, z bardzo dobrym dojazdem do głównych tras wyjazdowych z miasta. W pobliżu dostępne są sklepy, punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone.

Atuty lokalizacji:

Politechnika Śląska - ok. 500 m,
Dworzec PKP - ok. 700 m.

Cena: 329 000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji mieszkania.

Opis oferty zamieszczony na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela i może podlegać aktualizacji. Nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych Kodeksu cywilnego.

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894399
  • Data publikacji: 18 maja 2026 12:40 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Śląskie, Gliwice ,
Sławomir Tomczyk

Sławomir Tomczyk

+48XXXXXX545
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Gliwice

nieruchomosci-slaskie-24.pl / 15894399

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

329 000 PLN

4 768 zł/m2
Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

Sławomir Tomczyk

+48881464545

Główne cechy:

  • Powierzchnia 69m2
  • Pokoje 3

Opis - Mieszkanie

Układ pomieszczeń:

3 pokoje,

Atuty lokalizacji:

Politechnika Śląska - ok. 500 m,
Dworzec PKP - ok. 700 m.

Cena: 329 000 zł

Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894399
  • Data publikacji: 18 maja 2026 12:40 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 2