• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 179

15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15890485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878371 15890485 3 pokoje z balkonem 62,6 m² Trynek Duży potencjał 375 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 6 2,6 m² , położone w Gliwicach przy ul. Asnyka 21A3, w dzielnicy Trynek. Lokal znajduje się na wyso...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

375 000 PLN (6 048 zł/m2)

3
-
62 m2
1990
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15823530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26636941 15823530 Mieszkanie - Gliwice, ul. Jowisza, os. Kopernika Przytulne mieszkanie o pow. 52,50 m2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku , na popularnym i zielonym osiedlu Kopernika w Gliwicach. Lokal idealny zarówno dla pary, singla,...

Gliwice (Kopernik) (Śląskie, gm. Gliwice)

369 000 PLN (7 096 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15839742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26759423 15839742 Zapraszam do odkrycia 4-pokojowego mieszkania , które znajduje się na 4 piętrze kamienicy przy Placu Piłsudskiego 3 w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 94 m² oferuje przestrzeń do aranżacji według twoich potrzeb. 4 pok...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

499 000 PLN (5 309 zł/m2)

4
-
94 m2
1920
15852439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27032786 15852439 Gliwice - ul. Poniatowskiego 3 pokoje 61 m2 balkon 10 m2 kamienica po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 , położone na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach. Budyne...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
-
61 m2
1935
15856158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083940 15856158 NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Mieszkanie po remoncie, na podłogach w poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

789 000 PLN (9 393 zł/m2)

4
-
84 m2
-
15887835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795449 15887835 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy lesie.Mieszkanie składa się z:salonu skierowanego na połu...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

425 000 PLN (8 019 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15762019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397449 15762019 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. P. Niedurnego o powierzchni 4221 m², w skład której wchodzi działka gruntu 945 zapisana w księdze wieczystej GL1G000909481. Kształt nieregularny zbliżony do prostokąta, nieo...

Gliwice (Brzezinka) (Śląskie, gm. Gliwice)

220 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
4221 m2
-
15762016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397447 15762016 Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 1401, 1403, 146, 1472, 149, 153 i 1542 o łącznej powierzchni 350963 m² zapisane w księgach wieczystych GL1G000758829, GL1G001094335, GL1G001213592, GL1G000176029. Działki bezpoś...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

44 075 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
350963 m2
-
15827805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625333 15827805 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt. W bliskiej odległości znajdują się budynki handlo...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

700 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
2160 m2
-
15827815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625332 15827815 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 15603 i 15604 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany ch...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
8367 m2
-