• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom Łagiewniki

Znalezionych ofert: 7

15745093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048987 15745093 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Palińskiego o powierzchni 344 m², w skład której wchodzi działka 3422344 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000582556. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nieregularnego wieloką...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

76 500 PLN (222 zł/m2)

-
-
344 m2
-
15745095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25048997 15745095 Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej obejmuje działkę gruntu o powierzchni 4728 m² w skład której wchodzi działka nr 131450 zapisana w księdze wieczystej KA1Y000046959. Nieruchomości niezabudowana o kszt...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

320 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
4728 m2
-
15728673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750002 15728673 lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 78810 000 w częściach wspólnych budynku oraz ta...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 559 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15889542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27852138 15889542 Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKILokalizacja: Bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 13414 Powierzchnia: 1,9644 haRodzaj nieruchomości: Działka budowlana...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

2 946 600 PLN

-
-
19644 m2
-
15889530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27852067 15889530 Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31A. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze przemysłowym, z...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

5 200 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
3866 m2
1975
15701904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24224973 15701904 Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31A. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze przemysłowym, z...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

5 200 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
3866 m2
1975
15702111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24229112 15702111 Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKILokalizacja: Bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 13414 Powierzchnia: 1,9644 haRodzaj nieruchomości: Działka budowlana...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

2 946 600 PLN

-
-
19644 m2
-