• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice Witosa

Znalezionych ofert: 5

15863488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250370 15863488 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 26149 m2, położonych w Katowicach przy ul. Obroki, w skład których wchodzą: prawo własności zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 311 o powierzchni 23367 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

4 950 000 PLN (189 zł/m2)

-
-
26149 m2
-
15833700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793341 15833700 Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja.3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia od razu. To dobra propozycja dla rodzin...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

636 500 PLN (9 644 zł/m2)

3
1
66 m2
1980
15799347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26185742 15799347 Do sprzedaży od zaraz, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem o powierzchni 60 m2, położone na nowoczesnym osiedlu w Katowicach.LOKALIZACJA Osiedle Witosa to ceniona i doskonale skomunikowana część Katowic. W okolicy dominuje nowa, za...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

799 000 PLN (11 750 zł/m2)

2
1
68 m2
2020
15801075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26225826 15801075 Na sprzedaż ciepłe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, idealne jako gotowa inwestycja pod wynajem studencki lub komfortowe miejsce do życia dla rodziny.LOKALIZACJAMieszkanie położone jest w zielonej dzielnicy Katowice – Brynów. To spokojn...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

495 000 PLN (8 427 zł/m2)

3
1
58.74 m2
1980
15472084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWE Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy 19328789 15472084 Ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie 39,1 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze, stan deweloperski podwyższony pozwala na dowolną aranżację przestrzeni. Aktualnie mieszkanie posiada nowe i...

Katowice (Os. witosa) (Śląskie, gm. Katowice)

349 000 PLN (8 949 zł/m2)

2
1
39 m2
1940